Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti leszbik gyulolitek vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti leszbik gyulolitek vagy birjatok a pasikat? Es volt pasival szexuals egyutletetek? Es fiut egyaltalan nem neztek hogy helyes-e?

Figyelt kérdés
2016. máj. 17. 07:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem nemtől függő dolog, hogy bírok vagy gyűlölök egy embert... nekem volt... nem nézem meg őket úgy, fel sem tűnik, nemrég próbáltam megnézni őket, de nem tudom mi számít helyesnek, sosem tudtam :D
2016. máj. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyűlölök senkit a neme miatt. Voltam pasival. És igen, megnézem őket és meg is jegyzem, hogy milyen jóképű, de ennyi is, ettől több nincs, nem érzek vágyat irántuk, vagy bármit.
2016. máj. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%

Miért gyűlölném? Semmit nem ártottak nekem. A legtöbb barátom fiú, és meglepő módon hihetetlen rendesek. Egyikről se tudnám elképzelni, hogy olyan "tipikus" pasi legyen egy párkapcsolatban, akikről gyártják a rossz híreket. Imádom is őket, csak nem úgy. Haveri szinten.


Nem, nem feküdtem le pasival. Miért tettem volna, ha arra se tudtam volna rávenni magamat, hogy megcsókoljak egyet? Sajnos számomra ezek szorosan kapcsolódnak az érzelmekhez, így akit nem szeretek, nem csókolom meg. (Tudom, régimódi vagyok)


Persze, ami szép, az szép. Bár egy kezemen meg tudom számolni, hány "helyes" pasit láttam már, de tény, hogy voltak tényleg lélegzetelállító példányok. Ettől még nem fogom a karjaikba omolni, sem egyebek, de boldogan lehajítanám őket a pincébe kiállításra, mert nézni őket jó.

2016. máj. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem gyűlölöm őket csak azért mert férfiak, ahogy előttem is írták, nem ártottak nekem semmit.:)


Nem voltam még férfival.


És de, én is megnézem őket. Nem úgy, hogy hű de helyes, hanem, hogy szép arca van-e valakinek. Ez számomra, bocsánat ha durván fejezem ki magamat, olyan mint megnézni egy szép festményt. Attól mert még látom, hogy szép, nem fog tetszeni.:)

2016. máj. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja csak kivancsi voltam amugy ezekre :) jo higy nem lett a valasz mert fiu vagyok koszi a valaszokat
2016. máj. 20. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!