Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lehetséges hogy nekem talán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy nekem talán bejönnek a lányok, de csak akik leszbik?

Figyelt kérdés

valahogy rájöttem hogy annyira különösebben nem feltétlenül izgatnak a fiúk.vagy legalábbis ugyanannyira mint mondjuk egy leszbi lány. de csak ha leszbi! mert pl lány ismerősökre, vagy ha látok egy szép lányt, ők nekem tök semlegesek, el se tudnék képzelni többet. de ha egy lányról tudom hogy leszbi, akkor mindjárt más.

normális ez? akkor most leszbikus lehetek, vagy hogy van ez?:s


2016. jún. 13. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg bi.
2016. jún. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt régen aztán el kellett fogadnom magam, nem igen voltam tisztában sok mindennel meg aztán az idővel kialakult és pl.van,hogy egy hetero csaj is megtetszik. Amugy szerintem bi vagy
2016. jún. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!