Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan viszonyulnak a leszbiku...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viszonyulnak a leszbikusokhoz külföldön?

Figyelt kérdés
A tőlünk Nyugatabbra lévő országokra gondolok, Ausztria, Németország, Franciaország, az olaszok, spanyolok, stb.

2016. jún. 16. 08:36
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Sehogy, vannak oszt kész. Kb úgy mint nálunk, semmi extra. Ez már nem a 60-as évek, amikor azért verték meg az embert, mert meleg.

A férfiak fantáziáját beindítja. Bunkók meg mindenhol vannak, mindegy, hogy milyen fejlett, tudatos, nyitott az ország.

2016. jún. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 October15 ***** válasza:
24%
1.: mondjuk a tudatost és a nyitottat nehéz összekötni de a többi igaz. :D A szép az egészben mikor közlöd 2 pasival, hogy pl a cukrászda nem egy szexmozi úgyhogy mi lenne ha esetleg nem itt tolnák az előjátékot és a végén te leszel a homofób.. :D Éljen a nyugat!
2016. jún. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak odadobtam három kifejezést, lehet válogatni.
2016. jún. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát, Amerikában pl. lelövik őket.
2016. jún. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Úgy ,mint itt.

Csak ott többnyire tudtommal az alkotmány is elfogadja.

2016. jún. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én csak Spanyolországban, Madridban láttam őket az utcán. Leszbikus párt, és meleget egyaránt.

Ettől függetlenül lehetnek más országban is elfogadóbbak, de szerintem csak kb. mint itt.

2016. jún. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Sehogy...
2016. jún. 17. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nyugaton szerintem sokkal elfogadóbbak. Bár én csak meleg férfi véleményt olvastam, de pl.: Angliában teljesen nyugodtan járkálnak kéz a kézben, élnek úgy, mint bármelyik átlagos pár és nem zaklatják őket. (Persze mindenhol lehetnek kivételek)

Bár mivel még nem voltam külföldön, saját tapasztalatom nincs, csak ismerősök által :)

2016. jún. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Németországban, Ausztriában, Londonban elfogadják őket, vannak ismerőseink kint. Ott nyugodtan sétálhat 2 lány kézen fogva. Mondjuk engem itt, Magyarországon sem feszélyeznek ilyen dolgok.
2016. jún. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Franciaországban a néhány évvel ezelőtt bevezetett, a homoszexuálisok házasságát engedélyező törvény utáni nagy, de elszigetelt tiltakozás elmúltával ma már jóformán senki sem törődik ezzel, szépen elfogadták és természetesnek veszik.

Minden csoda három napig tart, csak a szélsőjobb hőzöng még néha.

De ezt a törvényt akkor sem mernék eltörölni már, ha valaha hatalomra is jutnának.

2016. jún. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!