Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A tanárok hogy viszonyulnak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tanárok hogy viszonyulnak a leszbikhez?

Figyelt kérdés
Van olyan, hogy ez beindit egy tanárt? Vagy mit szólnak hozzá?

2016. febr. 26. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
valaki reménykedik :>
2016. febr. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Attól függ milyen tanár:

- Általános iskolában

- Középiskolában

- Egyetemen

?

Ha homofób a tanár ak nem bírja. Ha egyetemen, pasi és "szereti" az ilyet akkor érdekli majd + ha olyan akkor pára malacviccet el is ejt.

Ha középsuliban és pl. osztályfőnök ak lehet próbál 'segíteni", hogy biztos csak egy ilyen időszak nálad.

2016. febr. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elárulok egy titkot: a tanárok is jórészt ugyanolyan emberek, mint bárki más. Köztük is vannak homofóbok, vannak, és vannak, akiket nem érdekel, hogy ki mit csinál a magánéletében. Sőt, vannak leszbikus tanárnők is.
2016. febr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kozepsullis foldrajz tanar es nem hinnem hogy homofob mert tobbszor is mondta orakon amikor szoba kerult, hogy "felole lehet az adott szemely, akirol szo volt, hogy lehet lannyal is meg fiuval is" ot nem zavarja
2016. febr. 26. 16:15
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
Iskolában remélhetöleg sehogy!!!!
2016. febr. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel a kijelentéssel nevelt, s nem tanított. Nem beindítja hanem közölte, hogy ma már az elfogadás a módja ennek, nem a megbélyegzés mint korábbi évtizedekben. A munkáját végezte.

37F

2016. febr. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%
Így van, az én feleségem tanárnő, és hát magánéletben utálja a homoszexualitást, még a lány-lány dologról is az a véleménye, hogy undorító. A diákjainak viszont állandóan ecseteli, hogy mindenkit úgy kell elfogadni, ahogy van, és ha valaki homo, attól ugyanolyan ember, nem kell lenézni.
2016. febr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
nekünk a középsuliban voltak nagyon homofób tanárok, rosszul esett, de nem mondtam, hogy ez engem személyesen érintene. viszont most egyetemen (elte btk) volt olyan melegbarát összejövetelünk, ahol egy hetero tanár is ott volt, és jót beszélgettünk, illetve én az egyik órámon fogalmazást kellett írni most tanult idegennyelven, az egyik bemutatkozás volt, a másik meg, hogy új barátod/barátnőd van, és mutasd be őt, és én mindkettőnél odaírtam, hogy lány vagyok és lány a barátnőm, és a tanáromnak(hölgy) semmi rossz szava nem volt, sőt, én vagyok az egyik favoritja :D
2016. febr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én tanár vagyok és a saját véleményemet mondhatom. A tanárnak a dolga, hogy tanítson. Nem fog rád tekinteni mint lehetséges partnerre. Mindegy, hogy te leszbi vagy heteró vagy, ez nem rá tartozik. Az meg, hogy ő kihez vonzódik az ő dolga, ahhoz meg a tanulónak semmi köze. Ezzel a homofób kategorizálással meg nem is értem, hogy egyesek mit akarnak.
2016. márc. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!