Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nagyon szeretném kipróbálni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretném kipróbálni egy lánnyal a szexet. Szvinger klubbokon kívül hol tudnék egyszeri alkalomra partnert találni?

Figyelt kérdés
18/L

2016. jún. 20. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Merre keresel partnert? Milyen kikötéseid vannak?
2016. jún. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pest megyében, és igazából nincsenek kikötéseim
2016. jún. 20. 21:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Itt is meg tudsz ismerkedni hozzád hasonló vágyakkal rendelkező lányokkal. Én is ilyen vagyok, csak sajnos messze tőled (Győr Moson Sopron megye). Vannak társkereső oldalak is, ahol leszbikus, biszex vagy csak simán kíváncsi lányokkal lehet ismerkedni, beszélgetni. Ezekkel a baj az, hogy ritkán akad normális, komoly jelentkező, de az internetes ismerkedés már csak ilyen. :) sok sikert! :)
2016. jún. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is hozzád hasonlóan keresek partnert, csak az a baj, hogy Győr Moson Sopron megyében. :) De ha gondolod írj bátran :)

19/L

2016. aug. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem netes társkeresőn a legegyszerűbb, csak vigyázz, rengeteg a kamu adatlap. Mindenképpen kérj róla egy fényképet mielőtt találkoztok. Pl. valami hétköznapi tárggyal fényképezze le magát, amit te kitalálsz.
2017. máj. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!