Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Bonyolult leszbikus történet....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult leszbikus történet. Mit tegyek? Hogyan érjem el a célom?

Figyelt kérdés

Elég bonyolult a történetem, de annak aki elolvassa és próbál értelmes kommentet írni köszönöm! :)


19 éves meleg, nőies lány vagyok.

Van egy srác aki utál engem (25F) főként azért mert meleg vagyok, és ez mellett voltak apróbb konfliktusaink. Biszex barátnőmmel körülbelül fél évig voltunk együtt(19L), és jól megvoltunk addig míg a srác be nem kavart, és "elszerette" tőlem. Ez már 2 hónapja, és képtelen vagyok rajt túllépni. Persze, ha srácnak sikerült a csaj sosem szeretett igazán blabla, ezzel én is tisztában vagyok DE:


a lánnyal próbáltuk megmenteni a barátságunkat. (már kapcsolatunk előtt is jóban voltunk) Többször találkoztunk mióta együtt van a sráccal, és bár mégcsak csók sem történt keresi a testi kontaktust, hülye perverz poénokat mond, és gyakran célozgat. Gyakran panaszkodik a fiúról is, hogy nem törődik vele, sosincs az amit ő szeretne (ami velem megvolt) Szeretem még őt, és bár nem kezdeném vele újra mert nem tudnék benne megbízni szeretném ha szakítana azzal a bunkóval miattam.


Tudom szemét dolog tönkretenni egy kapcsolatot, de nem bírom ki hogy vele van. És csak egy éjszakára, szeretném őt visszakapni. (ami miatt a srác azonnal szakítana vele)


Aki negatív, oltó szándékú kommentet készül írni légyszi előbb gondolja magát a helyzetembe.


Hogy érhetném el amit akarok? Vagy mit tegyek?


2016. jún. 27. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

figyelj, szerintem semmi értleme nem lenne bármiféle dologba belemenni. élvezd az életed, ismerkedj, ne kuszáld össze az érzéseidet.


a volt barátnőd meg a pasija majd szakítanak, ha úgy jó nekik, de semmi értelme az exet rávenni a megcsalásra, főleg, hogy nem akarnál tőle újra semmit... nem éreznéd jobban magad utána, hidd el.

ha meg csak szex kell, tuti találsz rá mást :)

2016. jún. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Beszélgess a csajjal minél többet, érezze milyen jó veled, ha van lehetőség tereld a témát arra hogy miket csináltatok együtt és az milyen jó volt és hogy most is olyat keresel akuvel lehetne...jobb ötletem nincs. 21/Bi/L
2016. jún. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem ugyanez volt csak fiúval. Abszolút meg tudlak érteni 😕
2016. jún. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mintha az én helyzetemet írtad volna le pontosan.


Én úgy értem el,hogy áthívtam kicsit iszogatni aztán megtörtént az a bizonyos este, de nem szakított a barátja vele csak jobban megutált.

Fogadd el,hogy ez van és próbálj meg túllépni,megmutatni neki,hogy mit veszített, nehéz lesz de egy idő után már nem annyira érdekel. Tapasztalatból mondom

19/l

2016. jún. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeret téged akkor egy idő után úgy is szakít a pasijával,és ha szerencséd van visszamegy hozzád. De ha már nem szeret,akkor szerintem hagyjad.
2016. jún. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!