Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért van ez? Csak én fogok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Csak én fogok mellé ilyen téren?

Figyelt kérdés

Megismerek egy lányt,elkezdünk beszélgetni,aztán kiderül,hogy:

1.Több 100 km-re van tőlem

2.Csak intim képeket akar és nem lehet vele normálisan beszélgetni



2016. júl. 3. 23:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

nálam is van hasonló...mondjuk fura, hogy sok lány (nem csak ismerkedésnél), mondja, hogy de jó, hogy nem szexuális témával zaklatom, mint itt sokan mások, erre végül ő hozza fel, hogy hogyan maszturbál, mikor van meg neki meg ilyenek...

de általában akikkel hosszabban levelezek azok normálisak :) van olyan akivel évek óta levelezek :)


23F

2016. júl. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Kategóriát majd csekkoljátok cukik.
2016. júl. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

#2:

bocs megint benéztem :D alkategóriát nem sűrűn nézek, csak ha gyanús a kérdés :)


23F

2016. júl. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

1. kategória :D

Általában nálam is ez a két véglet létezik..:')

2016. júl. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

én amúgy nem pontozlak le, mert olyanoknál válaszolsz, amik nem függenek nemtől, szimplán párkapcsolat topikban is megállnák a helyüket... és jókat írsz :) az ilyen ritka :D szóval pacsi :)

amúgy én is mindig olyanokkal beszéltem és végül olyannal is jöttem össze és nem bánom, nagyon örülök :) gondolj arra, hogy ez átmeneti állapot és nem kell sokat kibírni :) ha vidéki vagy, akkor ez sajnos ilyen :) kitartást neked a párkereséshez :)

aki meg intim képet akart vagy csak szexet, azt mind egyből lepattintottam meg röhögtem egy jót :D

2016. júl. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Miért olyan nehéz normális lányt találni? :D
2016. júl. 3. 23:52
 7/18 anonim ***** válasza:
Nekem sem sikerült még normálisat találni a neten... Lassan fel is adom. 28/N
2016. júl. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
60%
amikor romantikáznál de a bnőd csak dugni akar xd
2016. júl. 4. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nekem is ezek a tapasztalataim,úgyhogy pacsi. De már meg se lep. Hol lehet normális lányt találni? Ez egy felettèbb jó kèrdès. Sokszor felteszem ènis magamnak:D


23/l/l

2016. júl. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Van több lehetőség, vagy belemész a kis játékába vagy pedig tényleg nevetsz egy jòt és megmondod neki, hogy nem az intimszférájával szeretnél ismerkedni.

Akadnak normális, intelligens nők is, szerencsére.

21/l

2016. júl. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!