Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért van ez? Csak én fogok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Csak én fogok mellé ilyen téren?

Figyelt kérdés

Megismerek egy lányt,elkezdünk beszélgetni,aztán kiderül,hogy:

1.Több 100 km-re van tőlem

2.Csak intim képeket akar és nem lehet vele normálisan beszélgetni



2016. júl. 3. 23:32
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Pacsit azoknak,akik velem egy helyzetben vannak. :D
2016. júl. 4. 10:15
 12/18 anonim ***** válasza:
Előbb kérnek meztelen képeket, minthogy megkérdeznék h hívnak.
2016. júl. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
#12 Legtöbbször így van :/
2016. júl. 4. 22:32
 14/18 Héhl válasza:
Ne a neten hannem a környezetedben keres ! Ha neten keresel ezer tényezö van ami miat nem fog össze jöni ! De csak szerintem de te tudod hogy mit szeretnél !
2016. júl. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
#14 A környezetemben egy darab ilyen lánnyal se futok össze :/
2016. júl. 5. 18:57
 16/18 anonim ***** válasza:

Én is észrevettem, hogy a leszbikus lányok nagy része valami irtó perverz, egyből elárasztanak magukkal meztelen képekkel, kérdésekkel, tényekkel, amiknek még nem lenne ott az ideje.

Szerintem ezek nem igazi leszbikusok, hanem elmebetegek akik azzal akarnak kitűnni hogy ők másak.


Én egyébként sosem ismerkedtem ilyenekkel, csak néha rám találtak a chaten és annak ellenére hogy nem tudták hogy leszbi vagyok mégis küldték a fotókat. :D


A barátnőmmel egyébként barátként kezdtük, és abból alakult ki komoly.


De ma már nem akarna az emberek barátkozni, csak szexelni.

2016. júl. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
#16 Nálam az volt,hogy még a nevemet sem tudták,máris jöttek a képekkel,majd kijelentették,hogy belémszerettek.Én meg így WTF? o.O
2016. júl. 9. 16:05
 18/18 anonim ***** válasza:

Akkor pacsi! Én is mióta keresgélek, és csak ilyen intimképes lányokba futok bele... :(

21L

2016. júl. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!