Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy kezelhetném a legkedvezob...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezelhetném a legkedvezobben a helyzetet?

Figyelt kérdés

Néha elveszìtem a fejem egy kolléganőmmel való tàrsalgàst követően. Leszbikus vagyok, ő tud is erről, szemmel làtható, hogy igen szimpatikus nekem. Àllítja, hogy nem vonzódik szexuàlisan a nőkhöz, de hiába... Rànézek... és ő az akire bárki azt mondanà, hogy meleg.

Hosszú hónapok óta húzza a leszbi agyam, de nem tudok kizökkenni ebből az állapotból. Többnyire élvezem a kétértelmű, vagy néha konkrét "vicceket", de nem igazàn megy a màsra koncentràlàs. Nagyon kedvelem, de nem feltétlenül akarnék többet tőle a barátságnàl annak ellenére, hogy vonzódom hozzà. Viszont a folytonos kizökkentései nem hagyjàk, hogy ne agyaljak ezen. Szeretném, ha megmaradna a jò kapcsolat közöttünk, de történjen valami. Hogy állìtsam le ezekről a viccekről, vagy hogy emeljem magasabb szintre a flörtnek tűnő dolgokat?

Mit javasoltok?



2016. júl. 10. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk az őszinte kommunikációt. ha szerinted ez félreérthető, kérd meg, hogy hagyja abba, mert számodra kellemetlen, hisz állítása szerint őt nem érdeklik a nők. Lehet neki szórkaozás, de neked meg szar. Szóval döntse el, it akar.
2016. júl. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Koszonon a tippet. Majdnem pont igy tudattam vele, mire azt vàlaszolta, hogy a legtöbb esetben csak utólag eszmél rà, hogy màsképp is lehet érteni, és elfelejti, hogy meleg vagyok.

Azt hiszem szimplàn élvezi ezt a helyzetet, jàték. Többnyire én is így fogom fel, azzal a különbséggel, hogy én felvàllalom a màssàgom ès vonzónak talàlom. De néha szenvedésként élem meg. Ezért tettem fel a kérdést. Úgy érzem ez patthelyzet.

2016. júl. 10. 17:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt a helyzet. Bár ő nem flörtnek tűnő poénokat mondott. De szerintem a lány picit vonzódik hozzád. Mondd el kerek perec ezt amit itt leírtál neki is :) :) Drukkolok, aztán majd mondd el, mi sült ki belőle ;)
2016. júl. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne szólj neki hogy hagyja abba,mert lehet akar téged,vagy csak szégyenli,de lehet csak kíváncsi milyen lehet 1 lánnyal.Szerintem ugraszd ki a nyulat a bokorból!!! Habár elég tapasztalatlan lehetsz ha nem tudod bejössz e neki hisz a nők java része egyértelmű jeleket küld. Öltözésnél öltözz előtte ha már együtt dolgoztok,és húzd az agyát te.Ha érdekel a véleményem hogy miként jöhetsz rá hogy bejössz e neki azt csak privátban írom le.Pedig tök egyszerű.
2016. júl. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem a tapasztalatlansag, tök ellentmondasos a csaj...
2016. júl. 10. 18:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Én így keveredtem össze az exemmel, aki hetero.
2016. júl. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
A hetero nők gonoszak tudnak lenni a leszbikusokkal. Mint sokmindenben, ebben is aljasabbak a férfiaknál. Egy férfi nem foglalkozik egy meleg férfival, max elkerüli, háta mögött b...zizza. Sok nő, ha megtudja hogy egy lány vonzódik a nőkhöz, elkezd játszani vele, valahogy pikánsnak érzi a dolgot, ha magába bolondít egy csajt, aztán persze jól pofára ejti.. :(
2016. júl. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!