Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyire lehet tartós az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet tartós az "elhatározása" egy korábban csak heteró nőnek, aki egy nagyon rossz kapcsolat után fordult a nők felé?

Figyelt kérdés
Egy friss, 3 hetes kapcsolatom van egy ilyen nővel... Alapból nem szoktam még biszexekkel sem ismerkedni, de ő egyszerűen letaglózott amikor találkoztunk, szóval totálisan belé vagyok zúgva. A volt férje évekig verte , csalta, kihasználta mire kiadta az útját nem rég. De most megint elkezdte zaklatni, hivogatja , koslat utána stb., én meg rettegek, hogy előbb -utóbb vissza megy hozzá :-( Mondja, hogy szeret, én imádom őt, hiszek is neki , de ez szemét alak bármikor bekavarhat, a barátaim is intenek:-( Fogalmam sincs mit csináljak, valami tanács esetleg? :-(

2016. júl. 15. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél meg mindent drága, hogy ne menjen vissza ahhoz a baromhoz. Sokkal jobbat érdemel, mondjuk téged. :)
2016. júl. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire.


Ez nem úgy működik, hogy "jaj, csalódtam a férfiakban, inkább leszbikus leszek". Egy hetero nőt taszít egy másik nő, tehát a hölgy vagy minimum biszex vagy csak most éppen játssza az agyát a világnak ezzel a leszbikus dologgal.

2016. júl. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Egyébként szerintem sem hetero ő, mert akkor nem fordulna a nők felé nyilván...
2016. júl. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy eddig sem volt teljesen heteró, de eddig csak férfiakkal volt.Mondjuk elöttem is volt már tapasztalata nőkkel, egy közös, leszbikus ismerősünk mutatott be minket egymásnak...De csak a válása után kezdett nőkkel ismerkedni.
2016. júl. 15. 19:03
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Védd meg, és ne hagyd, hogy az a barom bántsa. Én szerintem ilyesmi miatt lettem leszbi, bár nem tudhatom, mert gyerek voltam, és rokonommal volt ilyesmi. Lehet, hogy születésemtől az vagyok, de ki tudja. Szerintem komolyan gondolja, ha még előtt nem gondolt rá h. nővel legyen. (ha előtte undorodott a gondolattól, akkor nemhiszem) de ha hetero is lenne, akkor ahoz a baromhoz tuti nem megy vissza. Hacsak nem mazochista. Szerintem szeret téged, és ne engedd el. Ha szereted, akkor bízz benne annyira, hogy ne is gondolkozz ilyenen :) :)
2016. júl. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom mondani, hogy ne félj, és próbáld megtartani.
2016. júl. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem hagyom , hogy bántsa. Az éjszaka közepEn is rohanok hozzá ha kell. Nekem nem megterhelő törödni vele. Ès még jogilag is tudnék segiteni neki , mivel ügyész vagyok.Bármikor kérhetnénk ellene távoltartásit vagy feljelenthetnénk, ott vannak a fenyegető üzenetek a telefonjában. De nem mer lépni.Vagy nem akar:-(
2016. júl. 15. 20:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Fenyegető üzenetek pl? Ha nagyon komolyak akkor vedd rá a távoltartásira :/
2016. júl. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!