Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerelmes belém egyik barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém egyik barátnőm, de fél bevallani ezt nekem, mit tegyek? 23L

Figyelt kérdés

Van egy nagyon kedves lány ismerősöm, akivel jó a kapcsolatunk 3 éve. A legjobb dolog, hogy megértjük egymást és nagyon szeretjük a könyveket is. Úgy ismerkedtünk meg, hogy 3 éve találkoztunk könyvtárban, ahova rendszeresen elmegyünk közösen. Okos, kedves és szerény (illetve, nagyon félénk) lány ő, de azt látom a szemében, illetve, a gesztusaiban, hogy szerelmes lett belém.


Tegnap itt aludt nálam, s egész nap, nagyon furcsán viselkedett velem. Először is, kaptam tőle egy cserepes növényt, s azt mondta, "Vigyázzál rá és ápold ezt a virágot, legyél mellette és óvjad, én is ezt fogom tenni veled!"


Este pedig, amikor fürödni mentem, szerintem direkt akkor nyitott be, amikor már meztelen a kádban voltam. Kopogott, benyitott, s azt mondta "Csak fülpiszkáért jöttem be, elnézést!", ennek ellenére, hosszasan nézett engem.


Éjszaka pedig, lefeküdtünk aludni (egy ágyban aludtunk, mert a szobámban ugye csak egy ágy van és mindenképpen ragaszkodott hozzá, aludjunk együtt), amikor oldalamon feküdtem, ő megérintette a vállamat és elkezdte gyengéden simogatni. Utána, nagyon finoman, a hátamra fordított, megpuszilta az arcomat, a szám szélét, majd pedig, az orrom hegyét is. Ezután elkezdett sírni, szipogva azt mondta, "Bárcsak lenne bátorságom megtenni ezt nappal, de nem merem, mert félek!"


Amikor megpuszilt, én ébren voltam végig, de úgy tettem, mintha aludnék, a szemem csukva volt és nem reagáltam semmit. Reggel nem montam el neki, hogy ébren voltam. Reggel sokszor megölelt, majd elbúcsúzásnál, szinte el sem eresztett.


Nekem már volt dolgom lányokkal, de csak csók történt. Neki viszont nem volt még dolga lányokkal, ezt ő maga 1 hónapja, amikor a könyvtárban leemelt a polcról egy könyvet a szexualitásról. Azt érzem, szerelmes belém, MINDEN jel erre utal. Tudom, hogy szereti a fiúkat, de az az igazság, nagyon sokat csalódott mostanában és szerintem felém irányítja romantikus érzelmeit. Már korábban éreztem, kedvel engem úgy, de tegnap bizonyosodtam meg ebben 100 százalékosan.


Mit javasoltok nekem? Mondjam el neki, hogy érzem, szerelmes belém? Mi lenne a helyes?


2016. júl. 20. 10:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hívd át magadhoz, vetkőzz meztelenre és guggolj fölé
2016. júl. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
39%
Uhh csinálj palacsintát és hozz át belőle, kérlek.
2016. júl. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ne azzal foglalkozz vele mi van, hanem azzal, hogy veled. Ez a rész, ami rád tartozik igazán. És e szerint viselkedj.
2016. júl. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Szerintem csókold meg. Nálunk is egy csókkal kezdődött minden. Persze csak akkor, ha te is érzel iránta valamit. A jelek szerint pedig igen, beléd van habarodva, csak fél, gondolom a barátságotok miatt, meg azért mert még nem volt lánnyal. Ez érthető. Lehet, hogy elkezdhetnél neki udvarolni. :) Vagy megint hívd át aludni és csókold meg. Tuti, hogy visszacsókol, mert akar téged. Várom a fejleményeket. :)

19/L

2016. júl. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Már megint a napi adag leszbikus mese? Kihagytál pár napot barátom, nyaralni voltál?
2016. júl. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Édes sztori, jó volt olvasni. :P Csókold hát szájon egyszer éjjel, és mehet a szex is akkor már. Majd ugyanez reggel is, amikor látjátok egymást...:)
2016. júl. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ha te is érzel iránta valamit, csókold meg.

Ha nem, szerintem mondd el neki, hogy tudod mi a helyzet.

2016. júl. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Kedves 10:51 és 11:28!


Nem tudom, hogy szerintetek miért "vicc" téma a szerelem, de fogalmam sincs, hogy, ha érdemben nem tudtok hozzászólni egy témához, miért kell ide írni?


Úgy döntöttem, hogy a pénteki napom a lánnyal fogom tölteni, illetve, áthívom ismét. És szeretném meglépni az első lépést is majd este, amikor csak kettesben leszünk. Természetesen izgulok, de szerintem minden rendben lesz. Tudom, hogy ő is ezt szeretné, csak félénk, ezért nekem kell most bátornak lenni. Mindenképpen szeretném megcsókolni őt, reménykedek abban, hogy esetleg többet is szeretne majd. Csak az lesz, amit ő is szeretne.

2016. júl. 20. 13:20
 9/17 anonim ***** válasza:
27%
Tudnád streamelni az estéteket? Mindeképpen válaszolj, mert akkor addig nem verem ki, hogy pénteken szétlőhessem a monitort.
2016. júl. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Feltetlenul meseld el h mi volt. Akar privatban.
2016. júl. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!