Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » 5 év soknak számít szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 év soknak számít szerintetek? És ha szeretnék "megszerezni", minden nap keresnem kellene? Mindig kedveskesni, bókolni kell neki, éreztetni, hogy tetszik?

Figyelt kérdés
2016. júl. 27. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Késő van, buta vagyok, de én nem értem a kérdést.
2016. júl. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Leesett kozben.

Attol fugg, sok-e, hogy hany evesek vagytok.

2016. júl. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én 21, Ő 5 évvel fiatalabb.
2016. júl. 27. 22:42
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem gáz és nem számít soknak és igen udvarolj neki, főleg ha hajlik a dologra.
2016. júl. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Oké, de minden nap? vagy az sok?
2016. júl. 27. 22:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha valaki fontos neked,szereted akkor alap h kedveskedsz,bókolsz neki. Ezek apró de nagyon fontos dolgok.
2016. júl. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5 év egyáltalán nem sok ha jól megértitek egymást és ugyanazt akarjátok egy kapcsolatban.:)
2016. júl. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen minden nap ha kell ,ha nagy érdeklődést mutatsz felé meg lesz az eredménye :)
2016. júl. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
Lehet hogy nem leszek népszerű, de ebben az életkorban szerintem sok az 5 év. Kérdező, te 21 éves vagy, akinek udvarolsz, csak 16!!!!!
2016. júl. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a te oldaladról idővel előjönnek majd a problémák, valószínűleg ő még kevésbé érett, mint te. De ezt neked kell érezni és te ismered, úgyhogy ez nem biztos. És ha még csak 16, valószínűleg igényli, hogy mindig ott legyél neki, keresd, érezze, hogy még mindig érdekel, de nagyrészt ez is a személyiségtől függ. Ha mindig facebookon lóg, biztos várja, hogy mikor írsz már, de ha nem ilyen, akkor nem biztos, hogy zavarja, ha csak este beszéltek, esetleg mikor sok időd van. A bókolás meg... nekem sose hiányzott, én szeretek kedveskedni a másiknak, de nem mindig viselem jól, ha a másik folyton azt nyomja, mennyire szép vagyok vagy akármi... Úgyhogy sajnos ezekre a kérdésekre neked kell választ találni azthiszem :)
2016. júl. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!