Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha egy csajszi azzal jön,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csajszi azzal jön, hogy brutál formás és jó a seggem. "Az ilyet mindenki szereti". Akkor ezt hogy kéne értelmezni? Bi lehet? Vagy csak szimplán tetszik neki, minden félreértés nélkül? Jelenleg jegyes.

Figyelt kérdés
...
2016. júl. 13. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül.

Lehet szimplán tetszik neki az alakod.

2016. júl. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne megdicsérni egy nő fenekét nőként? Ha egyszer brutál jó, akkor azt érdemes megemlíteni. Nem vagyok leszbikus és semmi ilyesmi irányultságom nincs, a punci látványát se nagyon bírom, de egy formás női hátsót azért én is megnézek.
2016. júl. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Milyen a kapcsolatod vele, mennyi ideje ismered egyáltalán, hogy ilyet mond , nem mindegy ám . Ha régi ismeretség akkor azt mondom poénkodik, vagy ösztönöz pár kapcsolatra, hogy menj és szedj fel egy pasit ! Ha azonban friss az ismeretségetek akkor szimplán csak egy nagy paraszt .
2016. júl. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze,Én is van,hogy megdicsérem más nők alakját,fenekét,ettől nem biztos,hogy Biszexuális. De ezt nem lehet tudni ennyiből. 26/N
2016. júl. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*pasit,Nőt (látom a kategóriát)
2016. júl. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szoktunk mi barátok egymást között is negdicsérni egymást seggét,hasát,melleit meg minden ami jó. És ha jól ál egy ruha valakinek akkor ki is mondjuk hogy melyik testrésze formás benne.
2016. júl. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!