Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szexkapcsolatban lehet abból...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban lehet abból gond, ha mással is szeretnék lefeküdni?

Figyelt kérdés
Szexkapcsolat ugyebár nem kötött, nem vagyunk együtt meg semmi. Nem is romlott meg, egyszerűen csak adódott egy lehetőség, ami nem biztos, hogy adódna még. Fogalmam sincs ez mennyit rontana egy szexkapcsolaton. Én a magam részéről ilyen dolgot nem hiszem, hogy felfújnék. Valakinek hasonló élmény? Esetleg ki hogy reagálna hasonló helyzetben? Köszönöm előre is. 18L

2016. júl. 30. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem probléma hisz nem vagytok konkrétan együtt csak szexelni jártok össze szóval ez nem párkapcsolat.
2016. júl. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Szexkapcsolat az olyan kapcsolat ami nem olyan mint egy rendes párkapcsolat ergo te létesíthesz másokkal is kapcsolatot mondhatni laza kapcsolat
2016. júl. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szexkapcsolatban nincs számonkérés.de azért ne is számolj be róla, igazán semmi köze hozzá.
2016. júl. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát azok a pasik, akikkel én ilyenben voltam, tuti, hogy mellettem még 173 csajjal voltak ilyen kapcsolatban és nem hinném, hogy lelkiismereti problémát csináltak volna belőle! Én sem csinálnék nőként, csak nem vagyok olyan kapós, hogy több pasinak kelljek egyszerre... :) Szóval ha neked jól esik simán menj bele!
2016. júl. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2016. júl. 31. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!