Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen tapasztalatok vannak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalatok vannak a Sziget Magic Mirror sátrával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

#homoszexualitás #Sziget-fesztivál
2016. aug. 8. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Imádtam a drag queen showt. De amúgy jó kis hely, csak néha kevesen vannak.
2016. aug. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Elmagyarázná nekem valaki, hogy az micsoda? :) Köszi! :)
2016. aug. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Magic Mirror a Sziget "melegbárja". De nem csak bulizni lehet vannak filmvetítések, kerekasztal beszélgetések.
2016. aug. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Idén először voltam Szigeten. Sok embertől hallottam korábban, hogy a Magicben vannak a legnagyobb bulik, úgyhogy benéztünk.

Rihannás napon voltunk és valami pocsék zenekar volt, akik nem is saját számokat játszottak, nem tudtak angolul, de énekeltetni akarták a külföldieket, a feldolgozásaik teljesen igénytelenek voltak, de az eredeti számok is hallgathatatlanok amúgy. Csak a nagyon ittas, kíváncsi heteró csajok, meg a nagyon lányos meleg srácok táncoltak. Elvétve volt egy-két leszbikus pár is, akik néha táncoltak. A tánctér körül meg álltak/ültek unottan az emberek, leginkább a leszbikus szekció és a macsóbb melegek várták, hogy legyen értelmes zene. És mikor bejelentették, hogy még 24 zeneszámnyi koncertidejük van, akkor a fele társaság feladta és lelépett.

A Rihanna koncerttel együtt így nekem leszbikusként a sziget abszolút csalódás volt. Bár azt is hozzá kell tenni, hogy nulladik napról volt szó. A többi nap lehet, hogy sikerült igényesebb produkciókat szerződtetni. De ez alapján nekem csak szemfényvesztésnek tűnt ez a hely. Mintha az lenne a cél, hogy jólvan elég nemzetközi ez a fesztivál, szóval legyen ilyen is, de tartalommal már ne töltsük meg, annyit nem ér az egész. Pedig tapasztalataim alapján a melegek és a leszbikusok eléggé tudnak bulizni, és az ott várakozó tömeget nézve igény is lett volna rá.

De, ha Szigeten jár az ember amúgy is, akkor érdemes benézni, mert lehet, hogy több szerencsével jár, emiatt egyedül viszont baromira nem érdemes menni.

Ha már mindenképpen meleg hely, akkor meg még mindig az alterego a favorit nálam és nem is kerül annyiba, mint a Sziget.

2016. aug. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En meleg vagyok, egyszer voltam ott, es akkor nem is tudtam h ez az a bizonyos sator :D.

Hamar eljottunk mashol tobb hely van, jobb zenek, melegek es biszexek ugy is lesznek mindenhol. Egyszer voltam egy sraccal o is az A38-as satorban talalt meg :)

2016. aug. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!