Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért jó egyes leszbikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó egyes leszbikus lányoknak fiúnak kinézni?

Figyelt kérdés

Nem tartják magukat annyira nőnek hogy legalább egy kicsit úgy nézzenek ki?


Akinek nem inge,ne vegye fel. Ez csak a nagyon férfias leszbikre vonatkozik


2016. aug. 22. 18:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
már bocs kérdező de mindenkinek joga van olyannak lennie amilyennek szeretne ha ő úgy szeret kinézni akkor mér ne? úgy éri jónak kérdezem akkor miért jó ilyen kérdést fel tenni?
2016. aug. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
bocsánat érzi* ezt nem bántásnak írtam
2016. aug. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Bummer ***** válasza:
5%
Én férfi vagyok, de értelmetlen a kérdés. (Vannak fiús leszbi barátaim, így véleményezek).
2016. aug. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
Mert így érzi jól magát ! Én is így érzem magam jól .Nőnek tudom magam érezni,de ha nem érzem magaménak azt a szoknyát vagy egyéb női kiegészítőket vagy ruhákat nem veszem fel.Ez vagyok én ,nem játszom meg magam másoknak .
2016. aug. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Első te úgy magadra vetted a kérdést, magadra ismertél talán? Egyáltalán nem értelmetlen, amit a kérdező felvet. Látni olyan nőt, aki nyilvánvalóan leszbkus, sokkal inkább néz ki férfinek, mint nőnek és leszbikus nőnek vallja magát, holott a kinézete és a viselkedése alapján inkább egy nemi identitászavaros férfi veszett el benne.

Ami meg nem baj, mindenkinek a magánügye. De egy nő nem attól nő, hogy nem farok van a lába között, hanem a viseklkedése, a kisugárzása, a testbeszéde teszi azzá, elsősorban. Aztán jön a kinézet, a nőies fformák és még messze nem arra kell gondolni, hogy egy vödör smink meg csilivili ruci van rajta, az kb. a legutolsó. Egy mackónadrágban-pólóban is bőven lehet NŐ egy nő. Viszont nagyon érdekes kérdés az, miért mondja magát valaki leszbikus NŐNEK, ha történetes úgy néz ki, olyan a kisugárzása, úgy öltözik és viselkedik, mint egy pasi.

2016. aug. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Ahogy vannak hetero lányok, szintén nagyon fiús kinézettel...
2016. aug. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%
Nahát én hetero, nagyon fiús kinézetű nőt még nem láttam. :D Elfogadom ezeket a lányokat is, de én pl. örülök annak, hogy annyira nőies vagyok, hogy senki sem tudja mi a szitu. :) Mindkét nem nyomul rám és ez tetszik valahol, még ha csak kizárólag a nőknek is van esélyük. :)
2016. aug. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%

szerintem undorito ha egy lany fius... nem is vonzodom hozzajuk viszont ők mindig megtalalnak nagyon taszit...max havernak elfogadom de semmi tobb... lannyal akarok lenni nem fiuval.


17/L

2016. aug. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
5%

Utolso irta meg a frankot!!!!!

Egy meleg lany azert vonzodik a sajat nemehez mert nem a fiuk vonzak!

Tehat a lanyokat szereti ezert a noi idomokra kivancsi es not szeretne mindenhogy latni nem fiura emlekezteto kiegeszitokre!


Amugy elobb irtak hogy mackoban, poloban is no egy no...

Hat NEM!!

Az mar fiu szereles!

Vagy szoknyaban is ferfi egy ferfi??

2016. aug. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Na várjunk csak: Tehát nem vagyok nő, mert utálom az egyberuhákat és a szoknyákat? Pedig nőies vagyok... Sminkelek, magassarkút hordok és hosszú a hajam. De! Persze ha otthon vagyok, igen is jó mackónaciban is hosszú pólóban lenni, ettől még nem leszek fiús lány.
2016. aug. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!