Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nektek probléma, ha a párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek probléma, ha a párotok introvertált?

Figyelt kérdés
A legtöbb velem egy idős lány pörgős, ide-oda mászkálnak és a nyaruk is tele van programokkal, én meg konkrétan csak a tanfolyamomra mozdultam ki a nyáron, 5 héten át heti 2x. Mert nem volt miért. Amúgy is nehezen barátkozom, de persze ha lenne valakim, akkor megpróbálkoznék. Tehát ha lenne alkalmam, nem ücsörögnék és várnám el a másiktól, hogy ezt tegye, viszont este bulizni, meg társai nálam nyélből kizárt. Inkább olyan két személyes programokra vagyok nyitott.
2016. aug. 28. 21:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? én 22 és én is így vagyok, ami nem túl normális, ha akarsz írhatsz
2016. aug. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
16 vagyok :)
2016. aug. 28. 21:10
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Jaj de jó, jelenthetem ezt a kérdést is!
2016. aug. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem probléma.
2016. aug. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#3: Nem tudom milyen problémák akadhatnak a kérdéssel. Nem társkeresési céllal írtam ki, már rég beláttam, hogy az ezen az oldalon nem jó ötlet. :) Hagyatkozom az ismerőseimre.
2016. aug. 28. 21:28
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Én is ilyen vagyok.

19/f

2016. aug. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Konnyebben tudsz ismerkedni ha maszkalsz elobb-utobb osszefutsz valakivel aki megfog. :) Bar meg nagyon fiatal vagy. :)
2016. aug. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
En is ilyen vagyok 17L , parom is ilyen 20F, pont ezert jovunk ki sztem. Csak meg kell talaljad a hozzad illo lanyt (mondjuk mi badoon ismerkedtunk meg es mindketten azert mentunk oda mert introvaltak vagyunk>nem jarunk helyekre>nincs hol megismerni masokat) Mondjuk inkabb probalkozz azert meg eloben, hatha szerencsed van (pl jarj el vmi sportot uzni (en falat maszom, de nagy meglepetesemre es csalodasomra egyaltalan nem volt ott korombeli fiu azert nem ott ismerkedtem (lehet az atlag korombeli fiuk csak edzotermeznek meg kockulnak otthon) )
2016. aug. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, szóval nekem nem lenne probléma. Én is nehezebben barátkozom, és nem vagyok bulizós fajta. Persze szeretek elmenni egy-két helyre, csak nem buliba.

18/L

2016. aug. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, ha bízna bennem és nem lenne féltékeny, ha a baráti társaságommal néha elmegyek bulizni. Megértem, ha ő nem szereti és el is fogadom, viszont nekem évente/félévente (tehát nem gyakran) egyszer-kétszer jól esik eljárni. Ha nem hiszi azt, hogy a háta mögött kikezdek valakivel, akkor nem probléma. 18l
2016. aug. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!