Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus Nők miért van ez?!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus Nők miért van ez?!

Figyelt kérdés

Annyi lenne csak a kérdésem hogy miért van az h ha pl.: rátok ir egy hetero férfi akkor ti vagy nem irtok vissza vagy flegmán és bunkon válszoltok? természetesen és itt arra gondolom amikor nem egy szex tartalmú kérdést tesznek fel nektek

Én például személy szerint nagyon kiváncsi lennék arra h egy ténylegesen leszbikus nőnél hogyan kezdődtek ezek a dolgok és nagyon kiváncsi vagyok a storyra hogy hogyan alakult ki benne ez a dolog de sajnos senki nem add itt rá valaszt mert vagy nem ir senki vissza vagy bunkon ir vissza alabol

Bocsi h igy fejeztem ki magam de ugy gondolom h vannak még normális emberek akiket tényleg érdekel a dolog és nem csak szex miatt ir valakire. Előre is bocsi akit megsértettem!

21/F


2016. szept. 10. 18:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Amúgy ezt èn sem èrtem mièrt kell lepontozni:DDDD Amikor teljesen normális,ès èrtelmes választ adunk..:'D

Meg mert van mindenkinek saját vèlemènye:)

mèg jó.."bocsmá":DDDD

Persze ami olyan,megnyilvánulás,meg primitív stb...azt megèrtem, de egyèbkènt.

Bár engem már meg se lep. Nem fogja senki se azt mondani,amit a másik hallani akar azèrt,hogy bèke ès nyugalom legyen.. ^^

2016. szept. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!