Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Külföldön élek, a szüleim meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön élek, a szüleim meg akarnak látogatni de nem tudják, hogy itt együtt élek a barátnőmmel. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Évek óta kint lakom,a szüleim elég szegények,így még nem voltak nálam(én évente legalább egyszer hazajövök).Most összespóroltak annyi pénzt,hogy ki tudnak jönni,kiváncsiak,hogy élek itt.De nem tudják,hogy leszbikus vagyok.Nem merem elmondani.Így könnyű eljátszani hogy barátom van,mert amúgy sem tudnám bemutatni.


A lényeg,hogy egy nővel élek együtt,a szüleim meg természetesen nálam akarnak majd lakni.Nem tudjuk mit csináljunk:( Beszéltünk róla,hogy a barátnőm addig elköltözik míg itt vannak,de nehezen kivitelezhető ,mivel itt felvállaljuk a kapcsolatunkat,így minden szomszédot,ismerőst,barátot be kellene vonni...Meg jól is esne elmondani végre,olyan jó lenne ha nem kellene titkolózni.De hogy mondhatnám el? Mit tanácsoltok,mi legyen?



2016. szept. 9. 11:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne a válasz, hasonló cipőben járok...
2016. szept. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Miért gond megmondani azt, hogy nem egyedül bérled a lakást? Ő csak egy sima társbérlő és kész. Legfeljebb egy kicsit visszafogjátok magatokat arra a pár napra.
2016. szept. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Ha van külön szobátok/ágyatok mondhatod hogy egy barátnő aki ideiglenesen hozzádköltözött mert mittudomén, de lehet tényleg az lenne a legjobb ha elmondod nekik, mennyire toleránsak az ilyennel?
2016. szept. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Több okból is 2-es.Elöször is mert egy idő után terhessé válik ,hogy másnak add ki magad mint ,aki vagy.Másodszor, ahogy mondtam itt mindenki tudja,hogy együtt vagyunk és véletlenül is elszólhatja magát bárki.Harmadszor kertes házunk van, végig tájékoztattam őket, hogy hol tart a vásárlás stb.Csak ők azt hiszik egyedül vettem,együd lakom benne.
2016. szept. 9. 11:57
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Mond hogy a házzal járt egy házi tündér is...:)))

De komolyra fordítva ha most nem vallasz színt soha nem fogsz!!!

A társaddal együtt élsz...nyilván szeretitek egymást!

Gondolom anyudék első hallásra sokkot kapnak majd mikor látják hogy támogatjátok egymást és egyről a kettőre haladtok boldog vagy mellette akkor nem gondolom hogy elleneznék vagy eret vágnának magukon!

A szülőnek a legfontosabb a gyermeke boldogsága ez fix...ha te így vagy boldog ok...ennyi!

Ne parázz! A szüleid többet tolerálnak és értenek meg belőled mint hinnéd!

ui:

Mondj igazat nekik!

2016. szept. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Melyik orszagba laksz? A szüleid mennyire értik az ottani nyelvet? Az átlagos öregebb magyarok az oroszon kívűl nem nagyon "tudnak" más nyelvet, kivéve ha tanultabbak, bár az a réteg meg nem éppen szegény. (Ezzel nem azt akarom mondani, hogy a szüleid nem okosak, csakhogy egy idegen nyelv ismerete már egész jó lehetőségeket adott akkoriban ) Szóval ha nem ismerik a nyelvet, akkor annyira nem gáz.. Viszont most lenne rá lehetősèg, hogy elmond, hiszen külön élsz tőlük, ha nem fogadnak el, akkor mehetnek amerre látnak, nem vonhatnak felelősségre.. Ennél jobb lehetőséged nem lesz, nem titkolhatod örökké!
2016. szept. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az lenne a legjobb ha megmondanád ezt nekik, biztosan nagyon szeretnek, nem lesz ezzel gond.
2016. szept. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.Franciaországban élek,a szüleim tényleg nem beszélik a nyelvet.De valószínüleg elmondom,mert örökké nem titkolhatom.És olyan jól esik itt nyíltan felvállalni.Komoly a kapcsolatunk a barátnőmml,szeretjük egymást,szívesen mutatnám be nekik a páromként, csak félek,hogy mit fognak szólni hozzá:( Ha szóba kerül a téma,ők még leragadnak ott, hogy ki a fiú...A húgom meg egyszer megjegyezte, hogy megáll az esze azon ha két nő vagy két férfi van együtt:(
2016. szept. 9. 13:19
 9/16 anonim ***** válasza:
Kitartast kérdező!! :( Egyszer mindent meg kell tenni! Hasonló cipőben jarok mint te, csak sajnos még itthon vagyok, de a párommal szeretnénk kiköltözni! Èn is majd csak azután szeretném közölni velük!
2016. szept. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A húgoddal ne foglalkozz. Ha szüleid csak annyinál vannak leragadva, hogy egy homoszexuális kapcsolatban ki a fiú és a lány, az a legkisebb baj. Aki nincs képben, az nem cink ha ilyet gondol és így fogja fel, hiszen magából és a hetero kapcsolatból indul ki. Nagyobb baj lenne ha elítélnék. Az, hogy nem látják át, az nem gond. Majd idővel felvilágosítod őket.

Mivel nem írtad, hogy ők elítélik, vagy ez nekik probléma lenne, remélem ez azt jelenti, hogy nem is ítélik el. Elsőre biztos lesz egy jó kis sokk, de ha az múlik szerintem visszarázódik minden a normális kerékvágásba. Sok sikert! :)

2016. szept. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!