Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Legjobb barátnőm szerelmes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátnőm szerelmes lett egy lányba és ez nyomasztó érzés nekem, lehet hogy féltékeny vagyok? 23L

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátnőmet, nagyon jó a kapcsolatunk már 4 éve. Ő pont annyi idős, mint én, 23, nagyon közel áll hozzám. Rengeteg személyes dolgot megosztottunk már a másikkal, gyakran vannak közös programjaink, kirándúlni megyünk, moziba, színházba, egymásnál alszunk, levelezünk, bármikor számíthatunk a másikra.


Tudnotok kell, hogy az ő életében, nagyon fontos dolog a tetoválás. Az egész testén sok tetoválás található, ő művészlélek, profi szinten fest vászonra és az összes tetoválásának mintáját ő tervezte. Megtisztelve érzem magam, mert én vagyok az egyetlen ember, akinek megmutatta az összes tetoválását, még azt is, ami a puncijánál van. (Ezt tényleg nem látta senki más, kivéve persze ő, illetve, aki tetoválta neki.) Még nekem is nehezen mutatta meg ezt az intim tetoválás és ez a bizalom, szeretet jele, hogy ezt megtette értem. (Egyébként, én se szeretek meztelenkedni, de előtte szégyenlősség nélkül vagyok teljesen meztelen, sőt, sokszor úgy beszélgetünk, hogy én vagy ő zuhanyzik. Már olyan is megesett, hogy maszturbáltunk a másik jelenlétében.)


Az a helyzet, hogy van egy másik lány, akivel megismerkedett 2 hónapja. Ő is nagyon szereti a tetoválásokat, mi több, az ő testén is rengeteg van. Nagyon jól megértik egymást és az az igazság, amióta ismeri őt, én hanyagolva vagyok rendesen. Nem szeretném azt mondani, hogy "féltékeny" vagyok, de nagyon fáj, hogy egyszerűen, szinte félre lettem dobva. Sokat sírtam is emiatt.


Mint mondtam, nagyon szereti ezt a lányt, sokszor találkozik vele, becézgetik a másikat, nagyon sokszor ölelkeznek, sőt, nagyon gyakran néznek egymás szemébe, úgy, mint a szerelmesek. Már láttam, ahogy szájon puszilták egymást, csókolóztak is (én a 4 év alatt, amióta ismerem a barátnőmet, 3-szor csókolóztunk, de nem szerelem ügy volt, hanem puszta kíváncsiság. Legalábbis, sokáig így éreztem, hogy ez csak kíváncsiság volt, de manapság azon gondolkodom, lehet, én szerelemből tettem. ), én ott voltam, láttam, előttem csinálták. Egyáltalán nem voltak szégyenlősek.


Tegnap megkérdeztem, hogy miért csókolóztak, ő azt mondta nekem, mert szerelmes belé. Elmesélte, hogy már szexeltek is, nagyon boldogok, imádja őt, most ő az első az életében.


Egyrészt boldog vagyok, hogy szerelmes, illetve teljes mértékben támogatom őt, nem számít, hogy lány a szerelme, én ugyanúgy szeretem őt továbbra is, nem érdekel, hogy leszbikus kapcsolatban él. Viszont, őszintén megmondom, fáj, hogy egyszerűen félre lettem dobva, olyan értelemben, hogy velem alig beszél most már.


Ez féltékenység? Le kell mondanom róla? Nekem az a fontos, hogy boldog legyen és most nagyon szerelmes, úgy érzem, nekem ki kell lépnem az életéből bizonyos mértékben. Lehet, hogy én is szerelmes vagyok belé? Sokkal fájdalmasabb érzés van bennem, mint amikor egy olyan fiúba lettek szerelmesek, akibe én szerelmes voltam. Ez most sokkal nagyobb fájdalom nekem.


2016. szept. 13. 13:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Féltékeny vagy igen. Ez valahol érthető, hiszen eddig a barátságotok volt az első, most viszont, más élvez nála prioritást. Fogadd el, hogy most szerelmes. Gondolj bele, hogyha fiú lenne a másik fél, akkor is hanyagolna valamelyest. majd elmúlik a rózsaszín köd és akkor újra felélénkül a barátságotok. Esetleg ezt megbeszélheted vele is.
2016. szept. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
5%
Azt aztan agyon lényeges volt beleirni hogy hogy maszturbaltok egymas elott. Te amugy nem az a degeneralt vagy aki mar legalabb 2x meselte el egy novellában hogy a csaja cigizik de o nem mer elszivni egyet es mellé leirta a fél életét?
2016. szept. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

16:51


Finoman fogalmazva, nem tudok arról, hogy én lennék-e az a bizonyos illető, akit keresel. Kérlek, vele próbáld megbeszélni nézeteltérésed, ha van.


Azért írtam bele, hogy lássátok, tényleg közeli a kapcsolatunk. De ugyanígy leírtam minden mást is, mint a közös programokat, mozi élményt, kirándulásokat stb... Ő az egyetlen ember, akinek igazán meg tudtam nyílni. És rossz érzés, hogy egyszerűen eldobott engem.

2016. szept. 13. 17:07
 4/12 anonim ***** válasza:
Megértelek, mert hasonló szituban vagyok. Tényleg nagyon fájdalmas. :/
2016. szept. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21%
Legalább rá jöttök milyen a pasiknak. Mindent nem kaphattok meg ti nők se!! Isten hozott a világunkban csajok!!!!!
2016. szept. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Most aztán megadtad nekünk...
2016. szept. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet, kb pont így voltam én is, bár az én legjobb barátnőm nem nőbe, hanem férfiba szeretett bele, de azt gondolom, a sztorit illetően ennek nincs jelentősége.

Szerintem ez egy teljesen normális "gyász" érzés, hogy az az ember, akivel éveken át napi, szoros, sőt, bizonyos tekintetben intim kapcsolatban voltál, most kilép az életedből, és persze, irtóra hiányzik. Nem kell belemagyarázni leszbikusságot. Ez egy "sima" veszteség érzés, és természetes ha fáj, ha űrt hagy maga után. Tudatosan be kell tölteni ezt az űrt mással (sport, kézműveskedés, tanulás, tökmindegy), aztán majd visszatér a barátnőd hozzád, csak egy kicsit más szerepben. Ha erős a barátság, akkor pár hónap szünet nem fogja elmulasztani.

Az említett legjobb barátnőmmel 2000-ben találtunk egymásra, egy szűk év múlva jött össze a jelenlegi párjával, és a mai napig, azaz tizenöt-tizenhat év után is a legjobb barátnők vagyunk - igaz, egymástól 500 km-re, mindketten férjjel, gyerekekkel...

2016. szept. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Lehet a barátnőd előtte beléd volt szerelmes, csak nem vetted észre, nem merte bevallani és inkább keresett mást.

Főleg ha csak neked mutatta meg a lenti tetoválást, meg csókolóztatok meg egymás előtt csináltátok..

Nem voltak rá jelek, hogy több vagy neki, mint barát?

2016. szept. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, elképzelhető az is szerintem, amit az előttem lévő írt, hogy esetleg többet érzett, de úgy látta hogy nincs esélye és inkább feladta.
2016. szept. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

13:46


De igen, voltak jelek, csak én voltam buta és nem vettem észre. Most döbbenek csak rá ezekre a dolgokra. Szerintem szerelmes volt belém. Már értem, hogy miért volt sokszor, sokáig meztelen előttem, miért kezdeményezte a közös maszturbálást (és volt, hogy csak ő csinálta, úgymond nekem, előttem), miért mutatta meg az intim tetoválását stb... Az első közös csókunkat is ő kezdeményezte és a másodikat is. A harmadik csókot viszont én, mert abban a pillanatban azt éreztem, jólesne nekem és valóban, szép élmény volt.


Sokáig azt hittem, ezek csak hóbortok, kíváncsiság, ez vezérelte, de most döbbenek rá, hogy szerintem nem. És ha ez igaz, csakis önmagamnak köszönhetem, hogy már másik lányba szerelmes. És most FÁJ igazán ez nekem. Mert, ha lenne lehetőségésem, akkor most biztosan viszonoznám az érzelmeit. Mert azt hiszem, szerelmes vagyok belé! :( :( :(


Soha nem volt dolgom még lányokkal, csókolózni is csak vele csókoloztam hölgyek terén, de ez nem azt jelenti, hogy "nem érdekel" a női nem. Mert igenis érdekel, annak ellenére, hogy eddig csak fiú társaim voltak. Sőt, most, hogy ő már megtalálta a párját (és nekem ezt kötelességem tiszteletben tartani), úgy érzem, szeretnék én is szerelmes lenni, méghozzá egy lányba.

2016. szept. 14. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!