Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Fél éve vagyunk együtt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve vagyunk együtt a párommal, mi az oka annak hogy mar kb. heti 2x szeretkezünk?

Figyelt kérdés
Az elején akár naponta többször is volt. Aztan pár hónapja ellaposodott. Igaz volt megcsalás is az én oldalamról ami kiderült. Közrejátszik ez? Vagy csak nem kíván?

2016. okt. 10. 15:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Lehet ő azóta folyamatosan csal téged, engem bárki csalt volna meg 2 nővel az ágyban vártam volna otthon. Ha már együtt vagy valakivel tiszteld már annyira, hogy nem teszed meg. Fuj. Tutira vége lesz a kapcsolatotoknak, 3...2....1..jöhet a lepontozás, szomorú igazság ide vagy oda ez így fog történni
2016. okt. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, az az oka, hogy:

- nem bízik meg benned (ezt észreveheted nem csak a szexen, hanem magán a kapcsolatotokon is)

- nem volt az együttlétben semmi változatosság, újdonság, így unalmas lett

- valamiért inkább magában masztizik

- megcsal valakivel, és ezért szintén nem kíván téged annyira


23/F

2016. okt. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A megcsalást kizártnak tartom. Megbeszéltük már és sokkal jobb minden mint előtte, majdnem hogy tökéletes a kapcsolatunk, de ezt nem értem akkor sem. Vannak egyéb problémái amik most kihatnak nagyon az életére sokat idegeskedik is, ez ok lehet?
2016. okt. 10. 15:10
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd át, amiket írtál. Szerinted tényleg a "kevés" szex az igazi probléma?
2016. okt. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Jössz itt a kamu hülyeségeddel, közben meg már un téged!
2016. okt. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem friss dolog a megcsalás. És ezen már mindenki majdnem túl van.
2016. okt. 10. 15:17
 7/15 A kérdező kommentje:
Miből gondolod hogy unna engem?
2016. okt. 10. 15:18
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Fél éve vagytok együtt,de már nem friss a megcsalás...széép -.-


kérdésedre a választ meg ki tudná megmondani? mi nem tudhatjuk hogy miért van ez.


22LL

2016. okt. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Oké nem én vagyok az első és az utolsó aki elköveti ezt ugy gondolom és megbántam. Én csak a kérdésre vártam választ a körülményekből leszűrve. Sőt inkább véleményt várok.
2016. okt. 10. 15:49
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Beszéltél már vele erről?
2016. okt. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!