Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus/biszex lanyok! Mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus/biszex lanyok! Mi a velemenyetek a bdsmrrol?

Figyelt kérdés

Nem kell atesni a lo masik oldalara. Egy kis kotozes, bilincs es hasonlok. Titeket izgat? Milyen szerepben?

19L


2016. okt. 11. 11:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Engem érdekel, mind a két szerep..:)

18/l

2016. okt. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Engem is izgat mind a kettő szerep :) persze nem kell tùlzàsokba esni, viszont nèha jò egy kicsit felpörgetni a szexuàlis èletet is :) engem a bilincs vagy a kötözès hoz làzba mikor azt csinàlnak velem vagy azt csinàlok a partneremmel amit csak szeretnèk ;)
2016. okt. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szembekötözés, bilincs, lefogni a másikat, ilyesmi bejön... mindkét szerepben ^^
2016. okt. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szószerint a 3.válaszadóval tartok.

Mindkét szerep,bár a passzív jobban vonz

22ll

2016. okt. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jól hangzik. Érdekel mindkét oldal de inkább vagyok passzív 21/Bi/L
2016. okt. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Engem nagyon izgat a bdsm. Nem vagyok egy domina-típus, inkább az "alávetett" szeretek lenni. 19/L/Bi
2016. okt. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon izgat
2016. okt. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet perverzül hangzik, de néha - hangsúlyozom néha - bevállalnám, hogy párom rendesen megkötözzön és jól elverjen valami korbáccsal, aztán meg addig vibrátorozzon, amíg nem sikoltoznék :)

Sajnos ő a legkevésbé sem szimpatizál ezekkel a szadista dolgokkal.

26 l/l

2016. okt. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel ,de pont a domina része,higy előttem fekszik és azt csinálok vele amit akarok.Ha kell akkor addig elégíteném ki amíg csak birja és amig töltődik "alávetettként" kényeztetne .
2016. okt. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Igen, párkapcsolati szinten inkább lennék sub,de alkalmiba mindkettő tuti király.
2016. okt. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!