Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbi lányok! Ha egy hetero...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbi lányok! Ha egy hetero pasi szeretne titeket orálisan kényeztetni hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
Másabb érzés pasitól kapni az orált vagy ugyanolyan mint a csajoktól?

2016. okt. 19. 22:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
haver, neked nő ott a borosta, akkor is ha frissen borotválod, ettől más, érted?
2016. okt. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Háát nem a borostámmal szerzek örömöt hanem a nyelvemmel nem ? :D ...
2016. okt. 19. 22:41
 3/15 anonim ***** válasza:
közel van a felső ajkad és lehet érezni...
2016. okt. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
A leszbikus szó mèg mindig egy olyan nőt takar, aki a nőket szereti. nem èrtem mièrt nem lehet ezt megèrteni egyszer s mindenkorra.. Szóval nyílván visszautasítana valamilyen stílusban. Amit te keresel az max egy biszex, ő talán benne lenne a dologban, de egy leszbikus biztos nem, nem hiába az! A másik válaszra pedig, igen másabb. Fordított esetben.. szerinted ugyan olyan érzés lenne ha egy fèrfi szopna le, mint egy nő?
2016. okt. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Najóó de az mááás :D Férfiivel fúj na :D .... Nekem ez fura :P Sokszor a szííívem szakad meg mikor látok egy nőt, leszbi, tudom h nem lehet vele szex, de legalább alányalni ahhwwww *.* :D
2016. okt. 19. 22:48
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

Nem, egyáltalán nem más.

Pedig olyan szép lenne a látvány, ahogy egy borostás pasi leszopná a farkadat :D Tudom, hogy nem vagy meleg, de ez csak orál, nem lennél benne, hogy jól leszopjon egy srác? :) Biztosan élveznéd, hiszen a szervezet reagál az ilyesmire. :) Életed legnagyobb orgazmusát élhetnéd át. :)

2016. okt. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
el kell hogy keserítselek, nem csak leszbikus nők azok akiket soha nem fogsz megkapni, hanem szimplán vannak olyan nők is akiknek nem jössz be. Amúgy meg az orális kènyeztetès is egy szexuális tevékenysèg, ès abba se menne bele egy leszbikus. Mèg mindig azt a pèldát tudom felhozni, hogy te se mennèl bele, hogy egy pasi lesz*pjon mert Hetero vagy. Ennyi...
2016. okt. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Hát akkor nem fogok kapni leszbi nunit :D :D hehe

Ez van

2016. okt. 19. 22:56
 9/15 anonim ***** válasza:
Hidd el, van elèg nő mèg a földön, túl lehet èlni ezt a tragédiát. :D
2016. okt. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igyekszem :D ... Máris hozok felmosórongyot h töröljem fel a könnyeim :D
2016. okt. 19. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!