Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ki szeretném deríteni, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szeretném deríteni, hogy a barátnőm vonzódik-e hozzám. Lenne jobb ötletetek mint az enyém? ( többi lent )

Figyelt kérdés
Én leszbikus vagyok, így a barátnőmtől kapott jeleket is könnyen félre értem pl. már egy hosszas ölelést is, vagy ha az ágyban átölel, és nem tudom, hogyan viszonyuljak ezek után hozzá. Ő nem tudja, hogy én a lányokhoz vonzódom, de nem is szeretném neki elmondani. Most fogunk találkozni és moziba megyünk. Arra gondoltam, hogy így tehetnék felé egy lépést. Azt találtam ki, hogy a moziban felizgatom valahogy, ölelgetem, simogatom, puszilgatom, valami ilyesmire gondoltam. Viszont neki még soha nem volt komoly, hosszú kapcsolata sem fiúval, sem pedig lánnyal, és fogalmam sincs, hogy egyáltalán felizgulna-e. A másik pedig az, hogy félre értés is lehet belőle. Valami olyan szituációt képzelek el, hogy én csókolom meg, legalábbis én közeledek majd felé. Egyébként mostanába elég rideg vagyok vele, és azt hiszi, hogy utálom. Úgy érzem ez a mozis ötlet nem a legjobb. Tudnátok ötleteket adni még?

2016. okt. 27. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Miert nem akarod neki elmondani? Szerintem az egyenesseg a legjobb megoldás, bármiről is legyen szo (ok, kivétel van, de ez nem olyan szituáció szerintem). Egyszerűen mondd el neki, figyeld a reakcióját es az alapján döntsd el, hogy jo otlet-e nyíltan közeledni felé. Sok szerencsét :)
2016. okt. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nos a mozis ötlet tényleg nem a legjobb,pláne ha nem is rudja rólad.

2 dolgot mondok,persze ha tovabb is együtt maradtoj

1 vagy ugy probáld meg ,elmondod neki és meglátod h reagál ha jó akkor probalj nyitni felé,hogy tetszik neked.Ha nem vonzódik akkor egyértelmű.

2 A másik mondjuk maradj nála és amikor megölel az ágyban vagy csak simán adj az puszit az arcára aztán a szájára ,vagy előtte mondhatod,hogy egész nap gondoltál valamire ,ő kérdi mire te pedig mondod h reméled nem bánja és csókold meg.

Bocsi ha béna ,de az utóbbi nekem bejöttés kapcsolat lett belőle:)

Sok sikert !

2016. okt. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Szinte biztos, hogy nem leszbi lány hanem egy kisfiu vagy!
2016. okt. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A nyilvános helyeket nem erőltetném.

ha azonos nemüre hajtok akkor vagy buliben közeledek felé (tudom az is nyilvános de ott lépten nyomon leszbikbe ütközik az ember),és ott nem feltünő két smároló lány amig a moziban sem de a melletetek ülők azért lehet hogy inkább titeket néznek és nem a filmet.

Vagy egy meghitt beszélgetés alkalmával hozom fel a témát,persze nem direkt.

mind2 esetben fontos a 3fél jelenléte aki magas alkoholtartalommal bír,hogy bármi van rá lehessen fogni.ja és nem árt ha te viszonylag tiszta maradsz.

2016. okt. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3-as ezt miből szűrted le?

sztem ink épp az ellenkezője valószínű h igaz a kérdés

am próba szerencse lehet h bi vagy leszbi ő is..

2016. okt. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!