Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » El kellene mondanom otthon?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kellene mondanom otthon?

Figyelt kérdés
Koliba járok, és itt megismerkedtem egy nagyon kedves szép ari lánnyal. Eddig nem is gondoltam volna, mivel már voltam fiúval, hogy a lányok is bejöhetnek. Itt akármilyen fiút láttam azonnal az jut eszembe hogy Úristen de csúnya, soha nem beszélnék vele meg ilyenek. De ez a lány..... A neve amúgy Judit. Egyik este átjött hogy a háziban segítsek és hirtelen megcsókolt egy idő után. És úgy reagáltam, hogy újra megcsókoltam és letepertem. Elkezdtünk vetkőzni, végül meg ujjaztuk és kinyaltuk egymást. A napokban kiderült, hogy van barátja, de nekem ő nagyon bejön. Azóta mindig találkozunk valahol és csókolózunk meg megmarkoljuk egymás fenekét. Olyan izgató érzés!!! :) Szerintetek mondjam meg otthon hogy lezbi vagyok. 2 nővérem van meg 1 bátyám, mindegyiknek ellenkező nemű barátja, csaja van. Elfognak ezért ítélni?

2016. okt. 29. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a család mentalitásától függ, hogy mennyire homofóbok.
2016. okt. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát azt nem tudom, nem került még soha szó a lezbikre, homókra, de félek elmondani... :/
2016. okt. 29. 11:13
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Voltál már pasival, élvezted? Ha igen, akkor biszex vagy nem leszbi... Kérdezz rá hogy mi a véleményük a leszbikről, biszexekről és megtudod hogy mit gondolnak... 19/leszbi lány
2016. okt. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem amíg nincs komoly kapcsolatod lánnyal, addig ne mond el. Szerintem ha nincs barátnőd, akkor feleslegesen csinálod a családi cirkuszt magad körül, mert az lesz, ha rosszul fogadják.
2016. okt. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát pasival 2 éve voltam, nem igazán élveztem mert nem tudtam mikor jönnek haza a szüleim féltem.
2016. okt. 29. 12:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se kapkodd el.
2016. okt. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én se kapkodnám el. Ilyenkor gyorsan történnek a dolgok az emberrel. Egyik nap ez jön be, a másik nap meg valami más.

Attól függ mennyire toleránsak a szüleid. Ha gyakran vannak rosszalló, gúnyos kijelentéseik a melegekre, én nem erőltetném.

27N

2016. okt. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ne kapkodj eléd az életed és csináld amit jónak látsz ha lánnyal akarsz lenni legyél azzal és ha már egy jóideje nem érdekelnek a fiúk mondjuk 4 5 éve akkor mond meg talán otthon :) addig ki tudja mi lesz még :) 20/L/BI
2016. okt. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ezt neked kell tudnod, te ismered a családodat.

én olyan helyről jöttem, ahol nem néznék jó szemmel (már a létezésemet sem nézik jól), ha kiderülne, hogy szeretem a lányokat.

ha a te szüleid, családod nyitottabbak, megértőek, akkor persze nincs akadálya.

2016. okt. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!