Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nálatok mennyi idő kell a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok mennyi idő kell a szerelem kialakulásához?

Figyelt kérdés

2016. nov. 1. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyénfüggő

Ha olyan a kisugárzása, személyisége, érdeklődése, humora, stb., ami megfog, és jol erzem magam a társaságában, akkor akár pár hét alatt is erős vonzalmat érezhetek, plussz a kémia is ha működik közöttünk.

A mély erzelmekhez pedig már több kozos minőségi idő es emlék kell, az inkabb 2-3 hónap kérdés.


Na meg ugye az "első látásra szerelem", amit biztos sokan ereztek már, de szerintem ez inkabb csak rajongás, fellángolás, aztan ha az elobb felsoroltak is stimmelnek utána, az szuper :)


20/l/l

Bp.

2016. nov. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
Mellfüggő. Ha nagy, akkor 0,3 másodperc.
2016. nov. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2@ Lányokhoz szólt a kérdés. -.-"
2016. nov. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
En osztom az elso kommentelő véleményét. De volt már olyan is, h évek óta barátok voltunk es egy ido után legjobb barátok, aztan bele szerettem, de elmúlt ez az erzes (hal istennek). De találkoztam mar olyan emberekkel, akik mar sok-sok eve barátok voltak es végül ossze jottek es ma is egyutt vannak :)
2016. nov. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy jó kérdés. Szerintem szerelem első látásra nem létezik és nekem ez ijesztő, ha valaki azonnal úgy néz rám, vagy azt mondja nagyon megfogtam. Az ex barátnőm állítólag azonnal szerelmes volt belém, aztán egy-kettő vége is lett a részéről. Nekem fél év biztosan kell, hogy azt mondjam, na ez szerelem, ragaszkodom hozzá, szeretem. A kémiát össze tévesztik sokszor a szerelemmel, pedig a szerelem ennél sokkal több. A kémiából kialakulhat, miután megismertük a másikat. A megismeréshez pedig idő kell. Szerelem első látásra nem létezik. Csak az esik állítólagos szerelembe azonnal, aki önmagával nincs rendben, szeretethiányos, figyelemhiányos és nem a másikba szeret bele, hanem az érzésbe, amit a másik nyújt.
2016. nov. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első két barátomba nem tudtam beleszeretni, nem volt meg a kémia, inkább csak mint valami haver iránt, olyat éreztem. Azután megismerkedtem itt valakivel, egy hónap után találkoztunk és 1-2 hét után már szerelmesek is voltunk, úgy érzem számomra ő az igazi. :) Szval szerintem attól függ mennyire illetek össze.
2016. nov. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerelem első látásra?! Én azt hiszem létezik, eddigi tapasztalataim alapján. Meglátom, megszeretem. És esetek többségében hosszan tartó párkapcsolat szövődött belőle, néhány hét/hónap szenvedés árán
2016. nov. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Általában egyáltalán nem vagyok szerelmes, de legutóbb határozottan elsőre látásra az lettem. Nem is jöhetett össze, mert van valakije, de még nem léptem túl rajta.
2016. nov. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálam úgy 1-2 hét alatt kialakult
2016. dec. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A mostani barátnőmmel szerelem volt első látásra:-) Persze ahogy megismertük egymást egyre jobban elmélyült,de az érzés az első találkozásnál meg volt:-) Amúgy alakulhat ilyen gyorsan,napok,hetek alatt is,de ismererek olyat,hogy az egyik fél évek óta szerelmes volt a másikba,mire az viszonozta,és olyat is,hogy először kölcsönösen utálták egymást,aztán szép lassan egymásba szerettek.:-) A szerelem már csak ilyen.:-)
2016. dec. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!