Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Megosszam vele a valódi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megosszam vele a valódi érzelmeim?

Figyelt kérdés

Azt hiszem beleszerettem egy "barátba".

Eszméletlen közvetlen nő... igaz mindenkivel. Én viszont visszafogott, visszahúzódó vagyok, Ő pedig folyton érintkezik, zavarba hozó megjegyzéseket tesz, húzza a leszbikus agyam, szánt szándékkal és élvezettel. A pillanat hevében én is, de később mindig a földre kerülök, mert elhatalmasodik rajtam a sóvárgás utána. Voltak pillanatok mikor úgy éreztem arra vár, hogy kibökjem, hogy miért tartom a távolságot, de csak hülyét csinálnék és megaláznám magam, ha megosztanám vele. Úgy gondolom. Mivel ő nem fedte fel, hogy vonzódna a nőkhöz.

Van köztünk egy generáció is.

Mit javasoltok?



2016. nov. 1. 20:39
 1/3 RRR ***** válasza:
100%

bár pasi vagyok,de néha simogasd,fogd,öleld meg...hátha

így nem alázod meg magad,de lesz lehetősége,hogy "nyisson" feléd...

2016. nov. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen oszd meg vele hogy mit is érzel. Hívd el valahova és simogasd te is,majd kiderül hogy õ is szereti-e a lànyokat vagy sem. Õ tudja rólad hogy leszbikus vagy?:)
2016. nov. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, tudja, hogy leszbikus vagyok.


Koszonom a valaszokat.


Annyi gond, hogy nekem nagyon nehezem megy a kezdemenyezes es a masokkal valo erintkezes.

2016. nov. 3. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!