Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi a véleményetek az Ösztrosok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az Ösztrosokk, WOW bulikról?

Figyelt kérdés

Én még soha nem voltam, de nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy milyen lehet. Ha esetleg van itt valaki, aki ugyan így van vele, de nincs kivel elmennie, írjon nyugodtan! ;)


23 LL



2016. nov. 5. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Mi gondolkozunk rajta barátnőimmel (18-19-19 biszex mindenki), kíváncsiak vagyunk mi is, úgyhogy szívesen várjuk a véleményeket és tapasztalatokat.
2016. nov. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A mikről?
2016. nov. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi voltunk a barátnõmmel szerintem nem volt rossz próbàljàtok ki.:)
2016. nov. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én szívesen csatlakoznék valaki/valakikhez :) Sajna nekem nincs társaságom mostanság ilyen bulikra.


Ösztró, hát én ugyan régebben voltam, de lehet nem sokat változott a helyzet. Ez ugye csak lánybuli, elég sok a butch, de tényleg. Jó, hát kinek mi az ízlése :). Függ a helytől is, hogy milyen a buli, de szerintem ez máshol is így van. Én pl. eleve jobban szerettem eljárni ide, mint heteró buliba, mert nem annyira nyomulósak, mint a férfiak, vagyis általában :D.


WOW. Egyszer voltam, ez vegyes buli. Hát nem tudom, ugye főleg a Toldy klubban tartják, ami nagyon kicsi, szerintem, de kinek mi. Szerintem itt sokkal több a meleg srác, mint a leszbi. Itt voltak normálisabb csajok, de nem vagyok benne biztosak, hogy nem csak hetero kísérők voltak e :D.

2016. nov. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Mindkettőt messziről elkerülöm. Nem az én világom. :/
2016. nov. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Èn az egyik hetero fiúbarátommal voltam a pár hèttel ezelőtti Lady Gaga bulin ahol az új Joanne albumot ünnepeltük:)) Fantasztikus volt,a fiús lányok előnyben voltak dee nőiesek is akadtak, mint például èn :D Jövőhéten Madonna buli..

Rèszletekèrt dobjatok üzit :D

18/L/B (l+) :P

2016. nov. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én ösztrosokkon voltam egyszer, pont pár hete.

Dj volt, és karaoke-zni is lehetett, akkor a Gödörben volt, ha jól emlékszem.

Egyébként nagyon oldott volt a hangulat és még beszélgetni is lehetett, mivel volt egy zárt terasz/belső udvar szerű rész, ahol nem volt zene. :)

Így röviden ennnyi, olyan mint más szórakozóhely, csak mindenki meleg :D :D Főleg leszbikus persze, de láttam pár kósza meleg srácot is XD


Szívesen megnézném a wow-ot is, de egyedül én sem mennék oda szerencsétlenkedni :D

21L/L

2017. jan. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!