Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti mikor éreznétek magatokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mikor éreznétek magatokat úgy egy kapcsolatban, hogy nem éri meg?

Figyelt kérdés
A párom folyamatosan elhanyagol, amikor néha kifakadok, akkor azt hisztizésnek veszi, szóval már szóvá se teszem, mert nem akarok veszekedèst. úgy érzem érzelmileg csak én teszek bele mindent, egyáltalán nem tesz úgy mintha érdekelném, vagy kívánna. se egy kedves megjegyzés, bók, általában mindig beszól valamiért, amire aztán azzal vèdekezik, hogy "tudod, hogy akiket szeretek azzal ilyen vagyok." Szex sincs túl gyakran, mostanában amikor nagy nehezen oda jutunk hamar lerendezi, mintha csak az járna a fejében, hogy "menj már el ès aludjunk." Mindig az a kifogása, hogy a suli miatt nincs ideje, ami részben igaz is, de nem ennyire... persze vannak jó napok, amik elfelejtetik velem a többit, de kezdek nagyon borúlátó lenni a jövönkkel kapcsolatban. 22/L

2016. nov. 13. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Mikor minden erőmmel azon vagyok, hogy elvégezzek egy iskolát, amivel később talán majd normálisan el tudok helyezkedni, hogy majd megfeleő életet biztosítsak magunknak, de ennek ellenére a párom mindig csak magával van elfoglalva és folyamaotsan hülyeségek miatt szekál. Na, akkor én is úgy érezném, hogy nem éri meg.
2016. nov. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolom, hogy ha valaki valóban szereti a másikat, akkor kell, hogy találjon alkalmat arra, hogy a kapcsolatában is helytálljon, nem lehet kifogás a sok munka vagy a tanulás. Mindenkinek arra van ereje és energiája, amire szeretne. Egy kedves szó, egy ölelés, egy kis kedveskedés semmibe sem kerül! A szexnek meg kölcsönös örömökön kellene alapulnia, nem muszájból kéne mennie.


Nyilván lehetnek esetek, amikor az ember fáradt, de voltam párkpcsolatban egyetem és munka mellett, és így is mindig tettem kettőnkért :)

2016. nov. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez nem sok jót sejtet.

Ha tényleg nagyon szereted,akkor üljetek le hogy mit is akartok pontosan.Neked is kell változtatni (biztis mondja miben) és neki is .Ha nem vevő rá dobd.

2016. nov. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor, amikor valaki erőltetni próbál rám valamit, amit nem akarok. Sokan csinálnak ilyesmit, állítólag azért, mert szeretik a másikat és a legjobbat akarják, de valójában csak a saját érdekeiket szeretnék érvényesíteni. Ezen kívül olyan emberrel sem szeretnék együtt lenni, aki túlságosan ambiciózus. A ti kapcsolatotok pedig a végét járja.
2016. nov. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves 1#-es válaszoló. Ezzel annyival vitatkoznék, hogy egy csomó vizsgája miattam lett meg, mert segítettem neki, szóval ha én nem lennék, már simán elhasalt volna, de igazad van, tényleg hülyeség, hogy ezek mellett a párja is szeretnék lenni, nem csak az aki segíti a projekt munkájában, vagy aki megcsinál valamit helyette, ha nagyon lemaradásban van. Persze én se lehetek tökéletes, de az meg végképp nem mondható rám, hogy elveszem az idejét a tanulásból, amikor jó ha másfél hetente találkozunk és valamelyikőnk ott alszik a másiknál.
2016. nov. 14. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!