Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Voltatok már úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Voltatok már úgy, hogy nem igazán éreztétek nőnek magatokat a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

10 éve vagyok férjemmel, két gyerekünk van. Sokszor úgy érzem inkább már csak anyaként tekint rám mint nőként.

Hiába próbálom olyan szempontból magamra vonni a figyelmét mintha észre sem venné.


2016. okt. 11. 19:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%
Igen. Pedig csak 5 éve vagyunk együtt. Már mindent kipróbáltam, normális hangnemtől a bunkóig (a bunkóság segített, de én meg nem vagyok ilyen alapjáraton), semmi. nem változtam meg, vagy ha mégis, tapasztaltabb lettem és céltudatosabb. Nem tudom mi van. Marad az evés, az internet, a hobbik és .....
2016. okt. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt, szakítottam, miután a szavak nem használtak.
2016. okt. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%

Ez a tipikus elhanyagolt feleség(ritkábban férj) tünet, beüt minden kapcsolatban előbb utóbb.


Sok teendő nincs vele, nem változik semmi.

2016. okt. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A nemi identitásom mindig, minden helyzetben megvolt. De éltem már olyan kapcsolatban, ahol szexuálisan elhanyagoltak. Mivel nem volt vevő a változásokra, vége is lett.
2016. okt. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%

Igen, és a tapasztalat az, hogy ez nem igazán javítható.


Ilyenkor be kell látni, hogy nem vagytok egymáshoz valók.


Akivel valóban összeilletek, az sosem fog megunni és elhanyagolni.

2016. okt. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
43%

Na, megint mi rosszat írtam?

1-es

2016. okt. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Te nézed a %ot?nem fontos az, egymás történetei számítanak, ki hogyan old meg helyzeteket.
2016. okt. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
nem, csak megakadt a szemem rajta, a sztorimat írtam le....Mindegy.
2016. okt. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%
Persze hogy éreztem. Próbáltam beszélni vele, de nem lehetett. Azóta van szeretőm, az Ő szemében maximálisan NŐ vagyok. Nem kell a megkövezés, a férjemmel mindent megpróbáltam, de semmire nem mentünk. Így boldog vagyok.
2016. okt. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%
Persze,eddig egyszer. Hát mit ne mondjak...? Szörnyű volt. A barátom szintén elkezdett elhanyagolni,én is őt egyébként.A szex monoton volt és üres,már ha volt.Úgy érzetem magam,mint egy cserben hagyott kisfiú.Aztán megismertem egy férfit,megint nő lettem. Nem csaltam meg az akkorit,de emiatt a felismerés miatt (is) szakítottam vele. Nem szabad feleslegesen pazarolni az időt. Persze a te helyzeted más tészta,ott van a két gyerek. Szerintem ezt próbáld megbeszélni türelmesen a férjeddel. Próbáljatok megint "randizni" (éttermek,séta,welness,etc.) A lényeg,hogy megtaláljátok megint egymásban azt,ami anno tűzbe hozott. Így esetleg megint nőnek érezhetnéd magad.
2016. okt. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!