Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van valakinek tapasztalata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek tapasztalata korábban házas, elvált nőkkel? Érdemes velük kezdeni?

Figyelt kérdés
Vagy egy idő után úgyis visszatérnek a pasikhoz? Az exférj bekavarhat?

2016. nov. 14. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
" Érdemes velük kezdeni?" Honnan tudjuk, hogy neked mit érdemes vagy mit nem? Szerinted az elvált nö mennyiben más mint az egyébként szabad?
2016. nov. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Segitek elso!

Anyiban masabb, hogy ferfivel volt hazassagba es lehet megint ferfire vagyik egy ido utan!

Aki nem volt ferjnel az lehet bi vagy leszbi es nagy a valoszinusege hogy nincsenek emlekei a hazassagbol ill. Nem ferfire vagyik!

Talan erre celzott a kerdezo!

2016. nov. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Minden nővel érdemes kezdeni, aki tetszik, vonzó, "bejön"!

Ha türelmes vagy szinte mindenkiből lehet jó társ, és remek szexpartner! De ha csak egy gyors numerára vársz, akkor is jó lehet egy kiéhezett elvált Hölgy!

2016. nov. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rendszeresen össze járok egy elvált nővel. Csak a szex működik közöttünk, az viszont fantasztikus. Ő azt mondta, hogy nem tudna belém és egyáltalán más nőbe szerelmes lenni.
2016. nov. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehangoló amit a 4-es írt,mert én azt hiszem már szerelmes vagyok belé :(
2016. nov. 14. 16:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez teljesen egyedi, az hogy elvált valaki, semmit sem jelent.

Sokan azért váltak el, mert kibírhatatlan sárkányok, mások azért mert ők nem bírták a férjüket.

Az ex többnyire nem kavar be, a magyar válások 99%-a vitákkal, gyűlölködésekkel teli, a pasinak esze ágában sincs még csak közelébe sem menni az exnek.

Például aki összejön az exnejemmel, az felkötheti a gatyát, bár kétlem, hogy el tudná viselni valaki hosszabb távon, én viszont találtam egy nagyon kedves elvált nőt.

2016. nov. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

vannak házi sárkányok akiktől nem véletéenül válltakel,illetve ribizlik is akik szintén nem véletlenül elettek exfeleségek.


én szerencsés vagyok,mert az ő kapcsolatában a férj volt f@s-zkalap.egyelőre jól el vagyunk,nem félek az extől.

2016. nov. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!