Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Kezdenétek kapcsolatot olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdenétek kapcsolatot olyan lánnyal, akinek még sosem volt barátnője, pasija viszont már több is?

Figyelt kérdés

Rólam van szó, lánnyal még sosem volta semmi, viszont fiúm már volt több is. Mennyire lenne ez zavaró nektek?

21/L


2016. nov. 17. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Barátkozás szempontjából nem zavar, de nem járnék biszexuális lánnyal.
2016. nov. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze, amennyiben nem akar gyereket az illető, vagy oké neki lánnyal is...Mert akkor simán többet tudok nyújtani, mint bármelyik pasi. :)
2016. nov. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Én lazán, mivel én is ebben a helyzetben vagyok. :) 19/L
2016. nov. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%

#1 vagyok

Miért lettem lepontozva? Válaszoltam a kérdésre a saját felemről, mivel azt kérdezted, hátrány-e vagy sem. Nyilván nem mindenki ugyan olxan, van akit nem fog zavarni, van akit igen. Én utóbbi vagyok, az eddigi itteni válaszolók meg előbbiek. Sosem fogja mindenki ugyan azt szeretni.

2016. nov. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#személyes sztori alert


Én ismerkedtem már ilyen lányal, nálunk nem működött. Az egész kacsolatot úgy állította be, mint egy hetero kapcsolatot, amiben én vagyok a fiú, csak mert én leszbikus vagyok ő meg biszex. Meg is mondtam neki, hogy ha így gondolkodik, neki nem való kapcsolat lánnyal.


Persze nem mondom, hogy minden biszex lány aki eddig csak fiúval volt, ilyen. Adnék esélyt a dolognak, de jobban vigyáznék, mint első alkalommal.


L/L

2016. nov. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én szívesebben lennék biszex lánnyal de egy leszbinek is örülnék, csak sok leszbi nem szívesen kezd biszexel. 21/Bi/L
2016. nov. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, simán, én nem akadok fenn ilyen apróságokon :"D
2016. nov. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!