Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok. Nektek is ez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok. Nektek is ez a kedvenc zenétek?

2016. nov. 19. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Szeretem, de nem a kedvencem. Ha már Hayley Kiyoko, akkor inkább Cliffs Edge.:3
2016. nov. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem, de nekem se a kedvencem :) akkor már Gravel to Tempo.. Vagy See - Potions :3
2016. nov. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A kedvenc meleg zeném Gia - Only a girl vagy Ally Hills - Her lover


De amúgy abszolúte nem ilyen számokat hallgatok. :)

2016. nov. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem Rihanna - Te Amo a kedvencem ebben a témában.:-)

19/L

2016. nov. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Éreztem, hogy ez a szám lesz belinkelve. Imádom Hayley Kiyoko-t. Viszont nem tudom eldönteni, hogy melyik a kedvenc számom tőle, mert mindegyiket imádom.

A Girls Like Girls volt az első szám amit hallgattam tőle szólóban, szóval mindig különleges marad, de a Cliff's Edge vagy a Gravel ToTempo is iszonyat jó. És nagyon tetszik tőle a Pretty Girl, illetve az Ease My Mind.

És nagyon-nagyon remélem, hogy az amerikai koncertjei után, meghívják valahova Európába is, mondjuk Londonba, vagy nem tudom, hogy legalább kicsit nagyobb esélyem legyen eljutni egyre. Nagyon szeretem őt.

2016. nov. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt régebben nagyon sokat hallgattam :). De LP - Lost on you meg Panic! At the disco - Girls/girls/boys tetszik ebből a kategóriából most. Bár ezutóbbinak nem tejesen ilyen a témája, de valamennyire kapcsolódik hozzá. Még a refrénje is hasoló, mint a Girls like girls-nek
2016. nov. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem.

Lp-lost on you

Melissa Ferick-drive

2016. nov. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
https://www.youtube.com/watch?v=8mGBaXPlri8 kicsit oldschool, de jelentősen hozzájárult az önmegismerésemhez, így őt mondanám kedvencnek :)
2016. nov. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!