Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Előfordult már hogy megütött...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már hogy megütött a párod? Leszbikus kapcsolatban is van bántalmazás?

Figyelt kérdés
Egy itteni,régebbi kérdés ihlette a kérdést.Kíváncsi vagyok a tapasztalataitokra,véleményetekre. Kort is légyszi.

2016. nov. 26. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Igen előfordult és igen nem csak heteroszexuális kapcsolatban létezik bántalmazás
2016. nov. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kor 22
2016. nov. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, de ha lehet picit bővebben meséljetek róla,mi volt az oka,csak egy ütés vot-e, verbálisan is agresszív volt-e,együttmaradtatok-e, te is megütötted-e,ilyesmit.
2016. nov. 26. 11:02
 4/8 anonim ***** válasza:

Sose ütöm meg a páromat szándékosan s ha ő megpróbálta volna,hogy ő emgem azon nyomban végetvetnék neki.

Bár mennyire is haragszom soha nem ütném meg.Volt olyan hogy megütöttem de az véletlen volt,olyanra kell érteni ,írom a szitut.Szóval feküdtünk az ágyban ő rám ült és szórakozott én néztem a tv-t.Majd birkózni kezdtünk és véetlenül úgy sikerült hogy adott egy pofont én pedig reflexszerűen visszadtam és igen nagyobbra sikerült.Küzdősportolok így automatikusan ment az ütés.

2016. nov. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen és szakítottam is később. Verbálisan nem bántalmazott, de az a pofon megmaradt. Érdekes ez egyébként, mert én nem vagyok egy nagyon ideges ember, de ha felhúznak, akkor képes lennék én is összeverni valakit, de ez nem érvényes a nőkre mondjuk szerintem. Az ex barátnőm azért adott szándékosan egy pofont, mert piszkáltam, bökdöstem az oldalát, nem fájdalmasan, tehát a semmiért ütött meg. Mi lett volna még, ha esetleg beszólok valami ütőset pl.? Úgyhogy igen, van sajnos.
2016. nov. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A 4-es vagyok 21 vagyok.

Nem volt ebből probléma hiszen véletlen volt.Megbeszéltük a dolgot.

2016. nov. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát velem volt ilyen, de az inkább ilyen csaj bunyó volt, és tök vicces volt. Igen, fájdalmas volt néha, de én élveztem. De ez nem olyan bántalmazás, amit a másik fél ne fogadna el, szóval ez ilyen kölcsönös, kicsit hülye szado-mazo játékok.

17/L

2016. nov. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az en elozo kapcsolatom igen heves volt. 4evig tartott. Sajnos sokat is bantottuk egymast, szavakkal es tettekkel egyaránt. Testi-lelki terror volt nem kerdes. Szerelemféltèsből. Nem tagadom, hogy én sosem utottem meg ot, de nekem gyakrabban voltak foltok a testemen. Volt, hogy nyilvanosan is megszegyenitett. Szoval.. nok kozott is elofordulnak indulatos egyedek, akik pillanatok alatt, aprosagok miatt elviszitik az onkontrollt.
2016. nov. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!