Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egy leszbikus kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy leszbikus kapcsolatban mennyire van jelen a megcsalás?

Figyelt kérdés
Igen tudom, hogy kapcsolatfüggő meg ugyanannyi az esèly rà mint bàrmelyik heterò kapcsolatèra, mègis ùgy èrzem egy kicsit gyakoribb :/ Viszont talàn èn a kisèrletezèsre fogom... Ti mit gondoltok erről?

#szex #szerelem #kapcsolat #csalódás #megcsalás #kisérletezès #elcsàbìtàs
2016. okt. 11. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Én pont azt vettem észre, hogy kicsit ritkább. :o Momentán egy ismerősöm sincs (leszbikus), akit megcsaltak volna, vagy megcsalta a párját.

De szerintem átlagban azért bizony itt is van.

2016. okt. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

hát én tudok olyanról is, hogy 3 csaj élt együtt, ebből egy leszbikus pár... aztán a harmadikkal csalta meg az egyik a párját... aki aztán amint ezt megtudta elköltözött... igazából ez pl. nagyon durva :D engem is jól helyben hagytak, de ez talán még durvább :D

valamivel amúgy talán kevésbé van jelen, mert kevesen vagyunk, kevesen is vállalják fel, de egy olyan közegben, ahol pl. melegházasság is engedélyezett, nincs annyi homofób, ott talán ugyanolyan gyakori a megcsalás, mint hetero pároknál

2016. okt. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Én szerintem is ritkább, mert kevesebben vagyunk, ezért jobban vigyázunk a kapcsolatokra.
2016. okt. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem az annyira nem befolyásolja ,hiszen ez a meleg férfiaknál pedig éppen ellenkező.Igen nálunk is vannak megcsalások ,de szerintem ez azért kevesebb mert mi ragaszkodóbbak vagyunk és talán jobban vigyázunk a kapcsolatra.
2016. okt. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mármint az hogy kevesebben vagyunk ...lemaradt .Az előző voltam.
2016. okt. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!