Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A homoszexuálisok hogy találna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A homoszexuálisok hogy találnak maguknak párt?

Figyelt kérdés

Ugye nincs az emberek homlokára írva, hogy azonos neműhöz vonzódik vagy összever ha megtudja hogy én olyan vagyok ...

Próbáltam társkeresőket is, de vagy nincs a közelemben, vagy már talált magának párt, vagy nekem nem jön be ... Mert hát ugye nálunk is úgy működik mint a heteroknál, ők se jönnek össze az első emberrel akit meglátnak az utcán ha tetszik ha nem ...

Mit csináljak ???

22/L



2016. nov. 27. 23:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Tovább kell ismerkedni társkeresőn, hátha lesz jobb is. Általában ezek hosszan tartó keresgélések után vannak sajnos. Egyébként mehetnél esetleg valamilyen melegbárba/szórakozóhelyre.
2016. nov. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
12%
De azért megjegyezném, hogy te lányként nem homoszexuális vagy, mert ezt a szót csak a fiúkra használják.
2016. nov. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszi :D ... eddig azt hittem hogy mindenki aki a saját neméhez vonzódik az homoszexuális ... és azon belül vannak melegek meg leszbikusok...

A meleg bárokba is egyébként úgy egyedül nem jó menni ... mondjuk és sehová sem megyek szívesen egyedül ... itt a környezetemben meg nincs olyan aki eljönne velem ...

2016. nov. 28. 01:04
 4/14 anonim ***** válasza:

Észre lehet venni a másik emberen,ha bejövős...

Nézz a szemekbe és meg fogod látni a számodra ideális személyt! Figyelj oda!

2016. nov. 28. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Homoszexuális vagy!! A kettes tudja rosszul ;)
2016. nov. 28. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Megerősítem, valóban homoszexuális vagy. Sőt, néha még a meleg szót is használják lányokra. Egyedül a leszbikus az, ami egyértelműen utal a megjelölt illető nemére.
2016. nov. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Itt is lehet végülis ismerkedni, de alapvetően tényleg idő kell ahhoz, hogy megismerj valakit, akivel klappol minden. Én 3 évig keresgéltem, mire lett egy normális barátnőm. Egyébként meg ki lehet szúrni a nőies leszbikusokat is, csak jó radar kell hozzá. :)
2016. nov. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Itt is lehet ismerkedni meg más oldalakon is.

Én élőben nem próbáltam,ezért erről nem tudok nyilatkozni.

Ha szeretnél ismerkedni vagy bárki más nyugodtan írj /írjatok :)

21l

2016. nov. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Jol mondja az 5-os!

2-es! Te ugyan hogy hivnad azt aki a sajat nemehez vonzodik???

Biologia oran nyilvan hianyoztal betegseg miatt ami nyaktol felfele tombol...

A meleg es a leszbikus vulgaris szavak, nem meghatarozo biologiailag!

Hivatalosan ket megnevezes elfogadott a hetero es a homoszexualis!

Ebbe beletartoznak a ferfiak es nok egyarant!

2016. nov. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

... az a baj hogy akit kinézek magamnak az tuti hetero... erre volt már kétszer is példa ...

Aki a környezetemben leszbi vagy biszex, annak vagy van már valakije, vagy nem tetszek neki (meg ő se nekem) ...

A lányokhoz hiába közeledek néha jobban, csak poénnak veszik, a pasik viszont nagyon buknak rám valamiért ( alig tudom őket lerázni, pedig még a hajam is rövid )

...

2016. nov. 28. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!