Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Heteró lányok, a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró lányok, a legjobb barátnőtökkel ti szoktatok így viselkedni?

Figyelt kérdés

Mindig is kicsit jobban húzott a szívem a fiúk társaságához, és sokkal több fiú haverom van, mint lány. Nem igazán volt még olyan lány barátnőm, aki olyan közel állt volna hozzám, mint az a lány, akit én a legjobb barátomként tartom jelenleg számon, és ezért furcsa nekem a viselkedése.

Állandóan ölelget és puszilgat. Ha kettesben maradunk, mindig csókolgatja az arcom, és igen közel a számhoz. Számomra ez nagyon furcsa. Kezd kicsit az az érzésem lenni, hogy leszbikus, de nem vagyok ebben biztos, hiszen a legjobb barátaim eddig mind fiúk voltak. Velük ilyen nem történt.

Két lány között ilyen intim szokott lenni egy legjobb barátság?


2016. dec. 3. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Ez mindíg személyfüggő... De mi lenne ha kiderülne hogy (ha nem is leszbi) bisex?
2016. dec. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nem heteroszexualitás??
2016. dec. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Felőlem nem lenne semmi, ha biszex lenne. Csak fura nekem ez a viselkedés. :)


Második: lány vagyok. Szóval nem igazán.

2016. dec. 3. 21:41
 4/5 anonim ***** válasza:
33%
Hat ez mar heterok kozott nem elfogadott viselkedes,az intimszferaba nem szokas belemaszni hacsak nem a parod az illeto.
2016. dec. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
97%
A legjobb barátnőm leszbikus de ilyeneket sose csinált. Amúgy ez nem jelenti azt hogy vonzódik hozzád vagy a lányokhoz, lehet hogy csak nagyon bújós típus, de nem zárnám ki az előbbi lehetőséget se. Mindenesetre engem nagyon zavarna ha ezt csinálná, szóval megkérném hogy hanyagolja.
2016. dec. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!