Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért ilyen nehéz párt találni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz párt találnia egy leszbikusnak?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam már szórakozó helyen és interneten is de akikkel eddig találkoztam vagy együtt voltam nem akart kapcsolatot nagy részük csak szexet akart.

2016. dec. 7. 20:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem az emberek jelentős része, talán a többsége, úgy általában örülne egy szexkapcsolatnak és nem feltétlenül akarna elköteleződni, főleg fiatalon. Csak a heteró kapcsolatoknál kialakult egyfajta negatív hozzáállás ezzel kapcsolatban - a nőknek "nem szabad" "ribisen" viselkedniük, és bár a férfiakat nem ítélik el annyira, ha "könnyűvérű", azért sokan őket is megszólják, ha "felelőtlenül" lefeküdnek fűvel-fával. Meg persze sok nő amiatt aggódik, hogy a férfiak kihasználják őket.


Az azonos neműek kapcsolatánál viszont talán azért nincsen ilyen negatív gondolkodás, mert ott nincsenek nemi különbségek, ezért nincsen aszimmetria, illetve az azonos neműek kapcsolatát kívülről (szerencsére egyre kevésbé) általános rosszallás övezi, de ennél specifikusabb tabuk nincsenek, illetve a melegek úgyis tesznek az ilyen társadalmi konvenciókra. Emellett szerintem sokszor kifejezetten ki akarják élvezni újonnan fellelt szabadságukat a magukkal vagy másokkal szembeni coming-outjuk után. Szóval összességében egyáltalán nem csodálkozom, hogy a meleg férfiak és nők egyaránt hajlamosabbak a kötöttségek nélküli kavarásra, mint heteró társaik (és szerintem ugyanez érvényes a biszexekre is, attól függően, hogy éppen melyik irányba kacsintgatnak).

2016. dec. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél beszélgetni írj :)

De csak ha küldesz képet amivel bizonyítod, hogy lány vagy.

17L

2016. dec. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Kevésbé helyes pasiként hidd el nehezebb barátnőt szerezni.
2016. dec. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez van vagy csak kihasznalt:D
2016. dec. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Ha akarod beszélgethetünk:) 17L
2016. dec. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
#2,egy fiú is elküldhet neked egy képet egy lányról amit leszedett valahonnan:D De jó,hogy óvatos vagy,csak hatásosabb ha inkább azt kéred,hogy telefonon beszéljetek.A hangjáról rögtön meghallod,hogy tényleg lány-e:D
2016. dec. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

hat akkor probalj egyenlore csak szexet es hatha ossze jon tobb is

en csak szexet akartam,baratnőm is csak azt akart amikor meg ismerkedtunk de aztan megis kapcsolat lett belole :)

2016. dec. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem is lehet írni, ha van kedved ismerkedni:) L
2016. dec. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Na ezt én is szeretném tudni... :)

25L/L

2016. dec. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Irhatok nekem is beszélgetés keppen :) 20L
2016. dec. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!