Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti hogyan jottetek ossze a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan jottetek ossze a baratnotokkel?

Figyelt kérdés

2016. dec. 11. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
egy rendezvényen :)
2016. dec. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én suliban jöttem össze a párommal.

Szünetben voltunk, amikor barátnőimmel csevegtünk, elment mellettünk egy lány, amikor rá pillantottam és ő is rám, láttam, amint elmosolyodik és lehajtotta a fejét.

Következő szünetben megint megláttuk egymást, amikor ugyanezeket a jeleket láttam rajta, akkor nem halogattam, hozzá szóltam.

Ekkor elkezdtünk beszélgetni, ismerkedni, aztán rá, vagy 2 héttel össze is jöttünk.

Ez már jó 8 hónapja, hogy megtörtént...

Azóta együtt vagyunk.


17/L

2016. dec. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Munkaügyben ismertem meg.Ahhoz a céghez helyeztek ,amelyiknél ő dolgozik,és egy unalmas eligazítás után ,a folyosón pillantottam meg. Nehéz volt,de rögtön szóba elegyedtem vele annyira megfogott.Utána mindennap rendszeresen beszélgettünk,e-maileztünk,és kb.1 hónap múlva összejöttünk:-) Azóta engem másik helyre küldtek,ő ottmaradt,de már 2,5 éve együtt vagyunk,10 hónapja együtt élünk:-)

29/N

2016. dec. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Már nem azért, de eléggé erős a gyanúm, hogy a kérdező egy pasi (4+1 néven írt rám privátban és "14 éves Klaudiának" adta ki magát), aki megkérdezte, milyen az íze ott lent és azt akarta, hogy 3-asban csináljuk én, a párom és ő...

Persze, tettem fel neki keresztkérdést, azóta nem reagál a privátüzenetre!


17/L

2016. dec. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Tobb szaz ember kerdez az oldalon es pont ez a kerdes gyanus?.. Hmm ez furcsa.

17/l/bi

Beszelgethetunk privatban is

2016. dec. 11. 19:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, kérlek, bocsáss meg!
2016. dec. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
#4 Írd meg neki,hogy te nem vagy pedofil,hogy 14 éves kislányokkal leállj,ellentétben másokkal...
2016. dec. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy masfel eves kapcsolat utan gondtalanul lementem bulizni osztrora december 30.an nem akartam ismerkedni, nem akartam kapcsolatot se semmi csak bulizni egy jot. Egy lany aznap ugyanezzel a mentalitassal jott le. Az exem akivel mentem leallt beszelgetni ezzel a lannyal a kozos exuk miatt xd a lenyeg hogy elkezdtem vele tancikalni, folyamatosan mosolygott atyam gyonyoru mosolya van *-* megprobaltam kozelebb kerulni hozza de amint beleptem az aurajaba, o kilepett a szitubol. Ejjel amint kileptunk a szorakozohelyrol mar fogta a kezem, hazakisert minket a legjobb baratnommel, utba ejtettunk egy mekit, ahol orakat beszelgettunk, ki is vilagosodott. Masnap rogton irt, persze csak miutan bejeloltem. :D ez idestova lassan egy eve, de csak januarban leszunk egy evesek :3 alig varom :d
2016. dec. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jajj olyan cukik vagytok mind *-* 😍
2016. dec. 13. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!