Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egy csendes, törékeny, értelmi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csendes, törékeny, értelmiségi nőnél lehet esélye egy nagyszájú, balhés nőnek, akinek korábban sok rendőrségi ügye volt és le sem érettségizett?

Figyelt kérdés

Az utóbbi vagyok:(Néha vannak még zűrjeim,de sokat változtam és a kedvéért hajlandó lennék még többet.Az előző barátnője tolmács volt,hozzá hasonlóan művelt és elegáns:-(Szerintetek adna nekem egy esélyt?

Én 27/N,ő 38/N



2016. dec. 12. 11:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát az tény, hogy ez a sztori beleillene egy romantikus drámába, de miért is ne?

Bár a kérdésedre csak ő tudhatja a választ.

Én azért drukkolok.

Lehet lesz itt valaki, aki leírja a hasonló történetét, ami kicsit biztatóan fog rád hatni.

2016. dec. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

Bár én heteróként válaszolok, de gondolom ''nálatok'' sincs máshogy. Szerintem ha működik a kémia, akkor nem akadály, mondjuk közös érdeklődési kör sem hátrány.

Párom sokkal kisebb iskolai végzettséggel rendelkezik, mint én, mégis együtt vagyunk évek óta. Kiegészítjük egymást. Pl én jobban értek a joghoz, politikához, ő viszont ''falusi parasztgyerek'', mindig lenyűgöz azzal, hogy mi mindent tud a mezőgazdaságról, állattartásról stb.

Közös érdeklődési körünk a történelem, órákat is tudunk erről beszélgetni.

Nálunk ő a visszahúzódóbb, én vagyok a merészebb, ebből néha vannak konfliktusaink, de megoldjuk.

Változni, csak kis mértékben változz, hogy ne egy megjátszott karakterbe szeressen bele, hanem önmahadért szeressen.

2016. dec. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehet eselyes simán

Ha változást szeretné és te teszel érte akkor sok eselyed van

2016. dec. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem az iskolai végzettség egyáltalán nem érdekel párkeresésnél, viszont az lehet zavarna, ha lenne rendőrségi ügye is meg hasonlók.
2016. dec. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy régen mi volt, az a kutyát nem érdekli. Ha intelligensen eltudod neki mondani, hogy mit miért tettél, és belátod, hogy mekkora ökör voltál, akkor szerintem nem feltétlen lenne ebből gond. Amennyiben a mai napig zűrös vagy, az már más, egy intelligens ember ezt nem fogja elfogadni, elnézni. Változtatnod nem egy nőért kell, hanem saját magadért.
2016. dec. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én értelmiségi nő vagyok és nálam az ilyesmi kizáró ok. :/ Egyszerűen úgy gondolom, hogy kutyából nem lesz szalonna. Főleg, ha még 27 évesen sincs érettségi. Hasonló a hasonlóval elvet követem. 26/L/L
2016. dec. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#6 És nem is adnál esélyt,hogy megismerj?:-(Nem tudnám kompenzálni valamivel a hiányosságokat,pl.hűség,odaadás,ragaszkodás,ilyesmi? És ha tényleg változnék? Vagy nálad totálisan kizáróok lenne? :-(Amúgy köszönöm az őszinte választ.
2016. dec. 13. 10:47
 8/14 anonim ***** válasza:

6. vagyok.

Esélyt adnék, de ahhoz látnom kell a törekvést arra, hogy valamennyire felzárkózzon hozzám. Tudom, hogy nem kellene törődni mások véleményével, de pl. nekem a baráti köröm sem fogadna el egy balhés személyt mellettem, vagy akár a szüleim sem és ez nagyon nagy nyomás. :/ Mindig azt kérdeznék, hogy mit akarok én egy ilyentől pl., mikor jobb is lehetne a hálómba és akármennyire nem szeretném meghallani mindezt, meghallanám és aztán végül addig mondanák, míg el nem hiszem jómagam is. :/

2016. dec. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Hat jo gyoker vagy utolso! Nyaljad anyuciék s.gg.t kislany!
2016. dec. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kedves 9-es!

Nem nyalom a szüleim sggét, hogy a szavaiddal éljek, de a család ettől még fontos. Ahogyan az is, hogy mit mondanak bizonyos kérdésekben. Ha te ezt nem így látod, még nem kell lehurrogni.

2016. dec. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!