Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egy csendes, törékeny, értelmi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csendes, törékeny, értelmiségi nőnél lehet esélye egy nagyszájú, balhés nőnek, akinek korábban sok rendőrségi ügye volt és le sem érettségizett?

Figyelt kérdés

Az utóbbi vagyok:(Néha vannak még zűrjeim,de sokat változtam és a kedvéért hajlandó lennék még többet.Az előző barátnője tolmács volt,hozzá hasonlóan művelt és elegáns:-(Szerintetek adna nekem egy esélyt?

Én 27/N,ő 38/N



2016. dec. 12. 11:45
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Tényleg ne szóljátok le egymást,hasznos volt az értelmiségi lány válasza is.Minél őszintébb vélemébyeket szeretnék :(
2016. dec. 13. 18:45
 12/14 anonim ***** válasza:
Soha nem hagynam ott azt akit szeretek csak mert valakinek nem jon be a csajom
2016. dec. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ha megtudnám, hogy még 27 évesen se jutottál el addig, hogy leérettségizz, azt gondolnám, borzasztóan primitív és lusta ember lehetsz. Nem szívesen lennék együtt olyannal, akit ezek jellemeznek. Meg alapból nem kedvelem a zűrös embereket, főleg az olyanokat nem, akiknek rendőrségi ügyük is volt, ebből megint azt szűröm le, hogy egy olyasvalaki, aki képtelen betartani a társadalmi normákat. Szégyellnék ilyen emberrel együtt mutatkozni.

De lehet, hogy a te kiszemelted másképp gondolkodik ^^

2016. dec. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Értem:(Amúgy is tudtam,hogy kár vesződni :'(
2016. dec. 17. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!