Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha egy leszbikus pár, szeretne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy leszbikus pár, szeretne barátkozni más leszbikus párokkal, hol van erre lehetőség?

Figyelt kérdés

A párommal együtt vagyunk 10 hónapja, ő 24 én 20 éves vagyok és bár összejárunk a barátaimmal és az ő barátaival, valamiért mégsem az igazi. Szeretnénk kicsit feldobni a kapcsolatunkat, mivel még sosem ismerkedtünk meg így ketten, mindkettőnk számára ismeretlen emberekkel, pláne nem leszbikus párokkal. Voltunk Nyíregyházán éppen forralt bort iszogattunk, és elsétált mellettünk egy leszbikus pár kézen fogva, és mire ismerkedősre ittuk magunkat és kitaláltuk, hogy megállítjuk őket beszélgetni, hát addigra eltűntek xD

Tehát tulajdonképpen, arra lennék kíváncsi, hol lehet leszbikus pároknak, ugyancsak leszbikus esetleg meleg párokkal ismerkedni. Nagyon izgalmas lenne elmenni egy ilyen páros randira is.

Interneten milyen oldalakat ismertek? vagy esetleg így Debrecen, Nyíregyháza, Tokaj, Sárospatak, stb stb, tehát itt a környéken, ahová nem több mint 1 óra az út van olyan hely ahol fel-fel tűnnek ilyen párocskák? :D

Bár a baráti körünkben is vannak párok, de mint már mondtam ismerkedni szeretnénk :D

Szóval hol érdemes próbálkozni? akár élőben akár online? vannak direkt ilyen szórakozóhelyek Budapesten kívül a környéken? :D


A válaszokat előre is köszönöm :D



2016. dec. 18. 23:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Itt isvannak párok, mi is itt vagyunk , de pesten vagyunk főleg 20/L
2017. ápr. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mi is pestiek vagyunk és eszünkbe jutott már többször is, hogy jó lenne egy leszbikus pár akikkel összejárhatnánk. Írhattok :) 21L 23L
2017. ápr. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Erre a legjobb a szórakozóhely

Puszi

20ll

2017. máj. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
merre? peldát tudnál mondani? o_O
2017. máj. 11. 08:45
 15/15 anonim ***** válasza:

Én nyíregyi vagyok( már szingli) És pl nyíregyen, elég kevés leszbikus pár vállalja fel magát,vagy csak nem járnak el bulizni,mert én nem sokkal találkoztam, szóval az kb lehetetlen h élőben egy péntek este csak úgy összefussatok és ismerkedjetek,mert sajna nincs semmilyen meleg bár/hely,ahol azért egyszerűbben mennének a dolgok. Próbálkozzatok neten, ott előbb találtok vkit

20L

2017. máj. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!