Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mikor érdemes megosztani egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor érdemes megosztani egy ilyen kényes infót?

Figyelt kérdés

4,5 évet börtönben töltöttem.Főleg társkeresőkön ismerkedtem más nőkkel,de amint ez megírtam,nem írtak vissza. Volt akivel már kétszer randiztunk mikor elmondtam neki, felállt és otthagyott :( Most megint van valami kialakulóban,és úgy döntöttem,hogy csak később fogok beszélni neki erről.Persze eltitkolni nem akarom előle,de azt szeretném,hogy előbb ismerjen meg, és ne csak ez alapján ítéljen meg.Már 1,5 hónapja találkozgatunk.Korai lenne még elmondani vagy ne várjak túl sokáig,nehogy becsapva érezze magát? Tehát szerintetek mennyi idő után tanácsos elmondani neki,ti mennyi ismeretség után várnátok el,hogy a párotoknak ne legyenek titkai előttetek?

29/N és 35/N



2016. dec. 20. 16:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
én nem az elején mondanám el. majd ha már összejönne a dolog menet közbe keresném a lehetöséget :Dmert igy mindenki lelécel töled. de ez csak az én véleményem
2016. dec. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Pár hónapot tényleg érdemes lenne várni,amíg jobban megismeritek egymást és kevésbe lesz ez "váló"ok. Függ ez persze attól is,hogy mit követtél el
2016. dec. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Attól függ. Miért ültél?
2016. dec. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
gondolom nagyban függ ez attól, hogy mi miatt voltál bezárva?... és mióta vagy szabadon?
2016. dec. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért ültél? Leírhatod privátban is. Egyébként igaz nem ány vagyok, de engem nem zavarna, ha látom, hogy megjavult.
2016. dec. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam elsősorban attól függne, hogy mièrt ültèl... hmm. Ültesd le, nézzètek meg az orange is the new black èvadait, majd utána. :p nem feltèltenül azèrt, mert leszbikusok (is) vannak benne, hanem mert tök jól bemutatja, hogy mièrt kerültek be oda.. Valamikor nem a saját hibájukból, valamikor igen, de a lényeg az, hogy nem direkt, hanem milyen traumák èrtèk őket amik odavezettèk, hogy megtegyék azt amit megtettek (nem ilyen durva emberölèses sztorikra gondolok) Persze vannak benne olyanok is, azokat nem sajnálom.. De a lényeg az, hogy előfordul hogy a "bűnösök" csak a társadalom áldozatai.. Persze ezzel nem azt védem, aki börtönbe volt, hanem csak arra próbálok rávilágítani, hogy mindenki megèrdemel egy második esèlyt annak függvényében, hogy mit követett el.. Ha talán összejöttök ès megnézeted vele, nyitottabban fog állni a dolgokhoz ès nem fekete-fehèren közelíti meg a tèmát. :)
2016. dec. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Akkor nagyjából jól döntöttem,köszönöm a válaszokat. Nem erőszakos dolog miatt ültem(kissebb sikkasztás),tehát az én hibám,az én felelősségem.Februárban lesz egy éve,hogy kint vagyok.
2016. dec. 20. 16:41
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

kisebb sikkasztásért 4,5 év?


amúgy szerintem is minden a részleteken múlik.

2016. dec. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én a helyedben egyáltalán nem mondanám el... Az már a múlt, tovább léptél. De ha a másik oldalról nézzük az egészet, akkor meg ha elmondanád, azonnal otthogynálak valószínűleg (ne vedd sértésnek), ha meg később derül ki, akkor félnék, hogy mással kapcsolatban sem vagy őszinte... patthelyzet. Szóval ha már nincs semmi nyoma ennek az életedben, akkor ne mondd el szerintem.
2016. dec. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ne mondd neki soha el, többet úgysem csinálsz ilyet.
2016. dec. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!