Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok nektek van ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek van ilyen barátnőtök? /Leszbi kérdés/

Figyelt kérdés
Akivel megbeszélhetitek a nőügyeket, vagy akivel tudtok a szexről beszélni, és csak barát?
2016. dec. 28. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb lánynak/nőnek van ilyen. Persze ha biszexuális/leszbi vagy akkor nehezebb tartani a határokat a barátság és a többi között.
2016. dec. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
van
2016. dec. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van egy biszexuális barátnőm, akivel sose tekintettünk úgy egymásra és külön örülök, hogy neki is van tapasztalata, így tud tanácsokat adni, nem úgy mint egy hetero lány.
2016. dec. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, csak ilyen barátaim vannak.
2016. dec. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen,bár ő is leszbikus és nagyon szép de csak barátként tekintünk egymásra mert együtt nőttünk fel.
2016. dec. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobb barátnőm hetero, de teljes mértékben meg tudom vele beszélni a leszbikus afférjaimat.
2016. dec. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 LinaLight válasza:
Én magam is leszbikus vagyok,de ha arról van szó,akkor a legjobb barátnőmnek mondom el(hetero) 15 éve ismerjük egymást. Bármit meg tudunk beszélni és eszembe se jut rámozdulni
2017. jan. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!