Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mitol leszek vonzó egy másik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitol leszek vonzó egy másik lány számára?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy nekik általánosagban mi az ideál...tudom, minden ember más , de a legtöbb hetero nőnek az izomtol lesz vonzóbb valaki. Ilyeneke gondolok :)

19/l



2017. jan. 10. 22:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Mindenkinek más az ízlése. De ha csinos alakod van és szép arcod, hozzá igényes vagy és jól öltözködsz az tuti siker
2017. jan. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"és szép arcod"


És ha szerencsétlen nem éppen a legszebb arcú, akkor maradjon egyedül???

2017. jan. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem ezt mondtam... csak kérdezett. Én meg válaszoltam ;)
2017. jan. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hetero vagy meleg, a szép arc sosem hátrány az biztos :p de ezen ha akarnék sem tudnék változtatni, csak sminkkel. :)

Egyes válaszoló, nem akartam rosszat írni, csak a többség véleménye érdekel :) kivéve ha megtalálom azt az egy lányt, akiért jobb emberre akarok válni

2017. jan. 10. 23:14
 5/11 anonim ***** válasza:
20%
Ha nagy és vastag a pénztárcád, eltörpül mellette a 10cm is..
2017. jan. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

"egy másik lány számára"

"19/l"

2017. jan. 11. 09:10
 7/11 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem ha egy nő magabiztos és vicces. :)Külsőre inkább legyen vagány, laza. Nem jön be se a tűsarkú, se a miniszoknya. 20/L/L
2017. jan. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Belsőre legyen közvetlen,megértő,őszinte,hűséges,ugyanakkor magabiztos,méltóságteljes.

Külsőre ápolt és nőies stílusú,de nem ribis.

Nagyjából ennyi,ezek elég tág határok,de a többi mindegy,úgyis az összhatás,a kisugárzás fog meg.

19/L/L

2017. jan. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az exem 110kg volt, nem kifejezetten magasan iskolázott, de szép arcú, alapjaiban véve nőies vonásaihoz egy férfias öltözködés és "beképzeltség" társult...de valahogy mégis beleszerettem...szerelem volt...

A mostani barátnőm tetovált, 65 kg és 9 évvel idősebb nálam......

Számomra ezek lényegtelen dolgok, hogy vki milyen külsőre, nyilván adjon magára, legyen ápolt, néha egy kis smink, és ne lyukas ruhákba járjon. Ha randizol valakivel úgyis a belső lesz az, ami döntő lesz szerintem. Minden nőnek megvan a maga szépsége. Én sem vagyok egy ász külsőre, inkább olyan átlagos, kilokban kicsit több..de nekem pl a szexi mosolyomat mondják. Engem egy csodás szempár mindig elvarázsolt és felizgatott.

2017. jan. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Nekem a nagyon nőiestől a kicsit fiúsig minden belefér, nem igazán érdekel a külső (azért a nagyon barna szem mindig előny), sokkal érdekesebb, hogy mennyire okos és intelligens és mi érdekli. Nem szeretem, ha valakivel nincs közös témánk, mert az érdeklődése megáll az éjjelnappalbudapestnél, ami meg engem nem érdekel :)
2017. jan. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!