Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Gyermekvállalás? Hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermekvállalás? Hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

Milyen módszerek állnak rendelkezésére egy leszbikus párnak? Mesterséges megtermékenyítés? Ökörbefogadás? Béranya? etc?

Koszi előre is :)



2017. jan. 14. 13:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%

Leszbikus párnak egyik sem.

Egyedülálló anyukának a mesterséges megtermékenyítés, vagy a sunyiban csórunk egy pasitól anyagot féle, de én ezt nem igazán tudom ajánlani. 1: Honnan tudja a pasi, hogy a nőci nem fogja gyermektartással fenyegetni később? 2: Ha én gyereket akarnék, akkor a párommal ketten nevelni, nem többen. Mi van, ha beüt a fickónak, hogy neki kell a gyerek?


Úgyhogy inkább a mesterséges megtermékenyítés. A béranyaság ma illegális Magyarországon.

2017. jan. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
ó köszönöm! :) tehát.. igazából gyermekük lehet, de nem mindkét szülő lehet hivatalosan is szülő. Hisz ha tegyük fel X lesz megtermékenyítve ő a szülő, de Y nem lehet törvényesen az. Igaz?
2017. jan. 14. 14:11
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha NŐ, nem.
2017. jan. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
Nem, sajnos mindenképpen csak az egyikőtök lehet a hivatalos szülő.
2017. jan. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
9%
Egy leszbi pár ne vállaljon már gyereket. Mégis mire tanítanád? Meg mit látna a gyerek ,gondolj már bele!! Egy gyereknek anya meg apa kell ,hogy normálisan tudjon felnőni!!
2017. jan. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%

#5 Az egyedülálló szülőkről ne is beszéljünk...


De nem ez volt a kérdés, köszönjük szépen.

2017. jan. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
5%
6 az egyedülálló szülő az teljesen más,ő gond nélkül vállalhat gyereket. De egy leszbi pár gondolj már bele a gyerek helyébe majd ha elmegy iskolába mindenki beszél apuciról ,hogy így meg úgy ez a csóri gyerek meg mit mondana,kifogják röhögni meg csúfolni!!! Nem hiába tiltja az állam is és jogosan!!
2017. jan. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%
Úristen, szegèny csóri gyerek... Lesznek szülei akik szeretik, felnevelik és ugyan olyan teljesértékű felnőtt lesz belőle mint a többi! :) Hát tènyleg szörnyű sors vár rá.. Ja nem! :) Ásd el magad kedves 58%-os!
2017. jan. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
6%
8 nem nekem kell elásni magam, nem én tiltom!!
2017. jan. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%

Bocsánat, de az állam nem tiltja. Nem fogja elvenni a gyereket, akit egx leszbikus pár nevel, csupán annyi van megszabva, hogy hivatalosan csak az egyik lehet a szűlője.

De igazából pont leszarjuk, miként vélekedsz, mert nem ez volt a kérdés.

2017. jan. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!