Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha úgy érzem, hogy már megbocs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy érzem, hogy már megbocsátottam a megcsalást, akkor ideje lenne "fejben" is megbocsátani?

Figyelt kérdés
Egyrészt úgy érzem,hogy már nem haragszom rá,és hiányzik is,másrészt mindenki azt mondja,ne felejtsem el,hogy 13 év együttlét után megcsalt,hazudott,újra megteheti stb.,amik igazak is.És most nem tudom,hogy a szívemre vagy az eszemre hallgassak.

2017. jan. 30. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
4%
Én az eszemre hallgatnék, de vannak akik azt tartják, hogy a nő is hibás lehetett ha megcsalta a férje vagy a barátja.
2017. jan. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A párom is nő,de köszönöm a választ.
2017. jan. 30. 13:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha már nem zavar, nem bosszant fel, nem okoz lelki vihart akkor miért ne tennéd?
2017. jan. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
13 évhez gratulálok.... :) ha rnnyit együtt voltatok,vagytok lehetne még egy lehetősége a párodnak. Azt kell vele megbeszéld hogy mit hiányot a kapcsolatotokból, ha ennyi idő után félrelépett. Biztos van ok. Ha meg nem akar már veled lenni csak kellett valaki hogy ki tudjon lépni akkor mondja azt. Beszélgetni kell :)
2017. jan. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tökmidnegy, hogy most 2 nő vagy 1 nő - 1 férfi van a kapcsolatban, azt kéne tudni, mi vezetett ahhoz, hogy 13 év után félrelép ahelyett, hogy kinyitná a száját és elmondaná mi baja.
2017. jan. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!