Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan legyek túl azon a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek túl azon a barátnőmön, akibe beleszerettem és ő visszautasított?

Figyelt kérdés
Azt hogy "túl lenni rajta" úgy értem, hogy már ne is gondolni rá és nem reménykedni abban hogy egyszer újra beszélni fogunk.
2017. jan. 30. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Hagyd. Nem fogtok. Nem is volt soha a baratnod.
2017. jan. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Először is ne ezen pörögj naphosszat.Foglaldd el magad és tegyél úgy mintha már rég túl lennél rajta.Meg fogsz lepődni,hogy milyen hamar elmúlik az érzés is..De amíg te súlykolod magadba,ne váj javulást.
2017. jan. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 ez már megvan, csak még mindig reménykedek a folytatásban...
2017. jan. 30. 20:21
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj. Hidd el van nála jobb. A jobbat úgy értem aki viszonozni fogja a dolgokat,és ettől lesz jobb :)
2017. jan. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez sokat segített :)
2017. jan. 30. 21:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!Elmeséled mi volt?Akár privátban is,ha ide nem szeretnéd kiírni.Azért érdekel különösen,mert hasonló helyzetben vagyok,hátha valamit össze tudunk hozni együtt vagy minimum közelebb kerülünk kicsivel a megoldáshoz. :)
2017. jan. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen. Én úgy konkrétan nem kerestem kapcsolatot, viszont nyitott maradtam, és lám betoppant az életembe az az ember, aki viszonozza az érzéseimet :) De tény, hogy a mai napig eszembe jut..Teljesen túltenni magunkat talán nem is lehet. Aki nem lehet a miénk, ahhoz örökké ragaszkodunk.

Éld tovább az életed, ő is ezt teszi.

2017. jan. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Látom ez a kérdés januári.

Hasonló helyzetben vagyok és nagyon szenvedek ettől az erzestol.

Sikerült elfelejtened vagy meg mindig fáj?

2017. ápr. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogyan lettél túl a barátnődön, kérdező? Mik változtak a kérdés kiírása óta?
2020. dec. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!