Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » 27 évesen már késő bevallanom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 évesen már késő bevallanom magamnak, h. a lányok is érdekelnek és kapcsolatot létesíteni vele?

Figyelt kérdés

2017. febr. 3. 20:22
 1/8 A kérdező kommentje:
Van még olyan,aki ,,később" lett felvilágosult?
2017. febr. 3. 20:22
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem késő soha. Az exem 34 volt mikor ráébredt vagy hogy mondjam. Sosincs késő azt tenni ami neked jó.
2017. febr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem késő soha!!

Mindenki máskor ébred rá, ez természetes.

Légy önmagad.

L

2017. febr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sose késő ahogy előttem is mondták. Tedd azt, amihez kedved van, és érezd jól magad. Akkor nincs gáz.
2017. febr. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, egy barátnőm 40 felett "váltott". Azóta is boldog kapcsolatban él egy nővel!
2017. febr. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én éreztem korábban is,de 36 évesen lett kapcsolatom először nővel.Nem tudom mit értesz a "késő" alatt,szerinted van egy ilyen bizottság,aki ellenőrzi ki mikor ébred rá a szexualitására,és aki későn azt letartóztatják?:-) Ahogy előtem is írták 40,50,de még 60 felett is nyugodtan összejöhetsz nővel,nem fogja senki megtiltani.:-)
2017. febr. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem késő!:) Sokan írták már itt hogy 12-14 évesen döbbentek rá a leszbikusságra, ehhez képest mindig megijedtem én is h már "lecsúsztam" a dologról majdnem huszonéves fejjel.. de nyugi nincs ilyen!
2017. febr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én személy szerint 22 évesen döbbentem rá,hogy a nők iránt is érzek valamit akkor már 2 éve jártam a párommal.

Konkrétan akkor levelező érettségire jártam és a tanárnőmbe szerettem bele és ez nem csak fiatalkori rajongás volt.

27/L

2017. febr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!