Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Meg lehet ezt a kapcsolatot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet ezt a kapcsolatot még menteni?

Figyelt kérdés

Nagyon szerettem a barátnőmet, de ő, mióta összejöttünk (bő 1, másfél éve) komplett leszar. Távkapcsolat, meg társai, alig látom és csak jön a kifogásokkal, aztán meg azzal etet, hogy mennyire de mennyire szeret.

Sőt ennyi idő alatt a testiségig sem jutottumk el. Ez a kisebbik probléma, de számomra azt is mutatja, hogy el sem jutottunk lelkiekben arra a bizalmi szintre, ahová úgy gondolom, másfél év stabil kapcsolatnál kellett volna és most kezdtem rádöbbenni, hogy igazából nem is ismerem (úgy meg hogy tudnám szeretni?) Tehát kezdek "leválni" lelkiekben tőle.

De igazából nem akarok, mert tudom, hogy ha ő is egy picit is szeretné, nagyon jó pár lennénk. Tényleg illenénk egymáshoz és hozzá hasonló személyiséggel még sosem találkoztam. Érdemes még várni, vagy aklor ez zsákutca?

Megjegyzésképpen: Ő fűzött be és ő akart egytt lenni velem. Akkor miért nem érdekli a dolog?



2017. jan. 9. 10:54
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Én 17 vagyok, ő 19.
2017. jan. 9. 10:55
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor* együtt*, bocsánat, telefonról írtam.
2017. jan. 9. 10:57
 3/12 anonim ***** válasza:
hat ez most csunya lesz tolem de... szoval a vegen amit irtal szoval sokszor engem is csak addig erdekel valaki amig nem erzem, hogy enyem lehetne utana mindjart nem olyan izgalmas az illeto :( mondjuk ezt nagyon nem szeretem magamban es nem tudom mit csinaljak :/ szoval lehet errol is szo van de ha ennyi ido alatt eddig jutottatok nem ertem miert nem szakitasz... nekem ha egy kapcsolat tobb banatot okoz mint oromet akkor kilepek belole
2017. jan. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Ha még nem találkoztatok lehet,hogy igazából pasas :(Én pont másfél év alatt jutottam el a barátnőmmel az összeköltözéshez,de higy ti még a szexig se...Tuti kamus pasi,de valami egyáltalan nem stimmel.
2017. jan. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyik eset, amit az első mond, hogy őt már nem érdekli, akit megszerezhet, de könnyen is el tudna válni tőle.

A másik eset, hogy jön ez a "leszar" állapot, viszont ha szakítani akarsz, akkor kapkod utánad.

Egyértelműen ez csak birtoklási vágy és nem szeretet... ha én szeretek valakit, akkor keresem az alkalmat, hogy vele legyek, hiába távkapcsolat. Foglalkozok a másikkal, törődök vele, hiába élem a mindennapjaimat, érzem a hiányát és orvosolni próbálom. Nem pedig csak néha kiélem interneten keresztül azzal, hogy leírom "jajj de szeretlek". Elég felnőttnek tűntök (életkor alapján) ahhoz, hogy ez már ne így működjön egy rendes kapcsolatban.

Ez csak saját vélemény.

2017. jan. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#4: Találkoztunk azért nem egyszer :)
2017. jan. 9. 12:35
 7/12 anonim válasza:
Ha 1/másfél évig nem foglalkozott veled, nem kifejezetten éri meg megmenteni a kapcsolatotokat. Valószínűleg inkább csak birtokolni akar téged, főleg, hogy inkább krízis helyzetben írja, hogy szeret téged. De te is írtad, hogy csak szeretted és kezded elengedni. És ez amúgy se tűnik kifejezetten boldog kapcsolatnak, és szerintem az embernek nem szabadna boldogtalan kapcsolatban élnie. Meg amúgy is, nem ő az egyetlen lány a világon, és, ha nem is ismered valójában, ahogy írtad, akkor lehet nem is olyan különleges és "semmihez se fogható" személyisége van. De először magadban kell letisztáznod ezt az egészet, elvégre ha pl szakitasz de ő azt mondja, hogy szeret, ebből kiindulva simán visszatáncolsz a kapcsolatba. De, ha ennyire Menthetetlen az egész, inkább hagyd, mert ez nem egy normális kapcsolat.
2017. jan. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 tiliacordata ***** válasza:
Édesem az élet minden egyes perce ennél sokkal drágább,tippli!!!Nyiss másfelé aki becsül tisztel szeret !
2017. jan. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 timi57 válasza:
szia szerintem ha ennyire szeretitek egymast ennyire egyforma a szelyisegetek vagy az erdeklodesi korotok es ha te is nagyon szereted legy kicsit megertobb vele mert nem minden lany halad egyrol a kettore en mar csak tudo m pdl en is , 2 ev utan voltam hajlamdo lefekduni a parommal ,lehet sokan bantottak mar meg es nem akkar egy ujjabb kudarcot es veled szeruntem komolyabban akkarja meg kozeliteni a dolgot ..
2017. jan. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ha maria vagy akkor nem .
2017. febr. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!